پرسپولیس نیوز: سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس در آسیا باید تغییر تاکتیک دهد و امید دارم شاگردان برانکو از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

حمید درخشان در خصوص بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت: شاگردان برانکو مقابل استقلال خوزستان با احتیاط بازی کردند و سرمربی پرسپولیس از بازیکنان اصلی خود به دلیل برگزاری بازی دربی تهران استفاده نکرد تا مصدوم یا محرومی در آن بازی نداشته باشد و به بازیکنان جوان و نیمکت نشین خود بازی داد.

وی درباره دربی ۸۶ پایتخت هم خاطر نشان کرد: بازی استقلال و پرسپولیس همیشه متفاوت‌تر از بازی‌های دیگر لیگ برتر بوده و بازی بسیار خاصی خواهد بود و زیبایی خاص خود را نیز خواهد داشت. باید اذعان کرد هرتیمی که از آمادگی روحی و روانی بسیار بالایی در این مسابقه برخوردار باشد، برنده واقعی این میدان است. استقلال و پرسپولیس هردو در شرایط خوبی به سر می‌برند و امید دارم شاهد بازی با کیفیتی از هر ۲ تیم باشیم.

سرمربی پیشین پرسپولیس در مورد شرایط این تیم در لیگ قهرمانان آسیا هم تصریح کرد: پرسپولیس در این بازی‌ها ثبات و روند رو به جلویی نداشت و تصور می‌کرد می‌تواند در بازی دوم تیم السدقطر را مثل گذشته شکست دهد که این اتفاق نیفتاد. پرسپولیس در این بازی‌ها نیاز به تغییر تاکتیک دارد و امید دارم شاگردان برانکو از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

وی درباره بهترین خاطره خود از دربی هم گفت: بهترین خاطره من برد ۳ بر صفر و ۲ بر ۱ مقابل استقلال در زمانی است که سرمربی‌ تیم پرسپولیس بودم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)