پرسپولیس نیوز : سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید دیدار این تیم برابر سپاهان بسیار جذاب و تماشایی بود.

حمید درخشان درباره دیدار پرسپولیس و سپاهان اظهار کرد: فکر می‌کنم از هر دو تیم بازی قابل قبولی را شاهد بودیم. با توجه به حساسیت‌هایی که پیش از این مسابقه ایجاد شده بود و رقابتی که همیشه میان دو تیم وجود دارد انتظار می‌رفت که بازی جذاب و نفس‌گیری را از هر دو تیم ببینیم که همین اتفاق هم رخ داد. فکر می‌کنم هواداران واقعا بازی جذابی را تماشا کردند.

وی درباره عملکرد فنی سپاهان گفت: در طول نیمه نخست بازی شاگردان آقای قلعه‌نویی تلاش داشتند با توجه به شرایط میزبانی بر حریف مسلط بشوند که روی این امر هم تقریبا موفق بودند و با ارسال‌های متنوع فشار زیادی را به دروازه پرسپولیس آوردند که البته با عملکرد خوب مدافعان پرسپولیس حملاتشان دفع شد. اما در نیمه دوم پرسپولیس کمی به خودش آمد و توانست پاسخ حملات سپاهان را بدهد. البته آنقدر بازی جذاب بود که سپاهانی‌ها عقب ننشستند و باز هم روی دروازه پرسپولیس حمله کردند که روی یکی از همین حمله‌ها و روی شوت زیبای پورقاز توانستند دروازه پرسپولیس را باز کنند.

درخشان تصریح کرد: زمانی که پرسپولیس گل را دریافت کرد یکپارچه حمله شد تا گل خورده را جبران کند آن هم به این دلیل است که پرسپولیس دیگر به باختن عادت ندارد و هر وقت از حریف عقب باشد یکپارچه حمله می‌شود. حملات بی‌وقفه پرسپولیس باعث شد مدافعان حریف دچار اشتباه شوند و داور پنالتی اعلام کند.

سرمربی سابق پرسپولیس در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا حواشی پیش از مسابقه روی نتیجه تاثیر گذاشته بود یا خیر، گفت: همیشه حواشی تاثیرگذار است. مطمئناً حواشی قبل از مسابقه و بحث کناره‌گیری آقای گرشاسبی روی عملکرد بازیکنان نقش داشت اما من معتقدم این پرسپولیس با سیستمی که در پیش گرفته می‌تواند روز به روز پیشرفت کند و موفق‌تر باشد. پرسپولیس اگر می‌خواهد باز هم در لیگ قهرمانان آسیا بدرخشد باید تیمش را برای فصل آینده تقویت کند تا با قدرت به مصاف حریفان آسیایی برود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)