پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روند پرسپولیس قابل تحسین است و این تیم با همین شیوه می تواند ششمین قهرمانی متوالی را جشن بگیرد.

تیم فوتبال پرسپولیس توانست در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه ۲ بر یک تراکتور را شکست دهد تا بدین ترتیب پنجمین برد متوالی خود را کسب کند. سرخپوشان با برتری در این دیدار توانستند به یک قدمی و یک امتیازی صدر جدول برسند تا امید سرخپوشان برای قهرمانی در نیم فصل بیشتر شود.

حمید درخشان پیشکسوت و سرمربی اسبق سرخپوشان روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، در مورد برتری سرخپوشان در این دیدار، دلایل موفقیت پرسپولیس در بازی‌های اخیر، شانس قهرمانی در نیم فصل و … صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

بازی با تراکتور و یک برد دیگر برای پرسپولیس نظرتان چیست؟

بازی خوبی را از پرسپولیس شاهد بودیم. برتری در این دیدار هوشمندانه بود و تیم با ارائه بازی منطقی و خوب توانست سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند. سه امتیاز این دیدار خیلی مهم بود.

پرسپولیس به یک قدمی صدر جدول رسید. چه زمانی می‌تواند صدر جدول را فتح کند؟

دیر یا زود دارد اما مطمئن باشید پرسپولیس به صدر جدول باز می گردد. پرسپولیس از نظر نتیجه گیری به ثبات رسیده و مطمئن باشید پرسپولیس زود به صدر بازخواهد گشت. فقط الان لیگ شرایط حساسی دارد و کوچکترین تعللی ممکن است تیم را از صدر دور کند.

آیا پرسپولیس می‌تواند در نیم فصل به قهرمانی برسد؟

قهرمانی در نیم فصل از نظر روحی به تیم کمک می‌کند اما قهرمانی اصلی در پایان فصل رقم خواهد خورد و مطمئن باشید این پرسپولیس است که در پایان فصل بار دیگر قهرمان خواهد شد.

پرسپولیس آیا پتانسیل لازم را برای قهرمانی دارد؟

بر خلاف ابتدای فصل هم از نظر نتیجه گیری و هم از نظر فنی به ثبات رسیدیم و مطمئن باشید پرسپولیس با کمی تقویت بار دیگر قهرمان خواهد شد.

پرسپولیس روز شنبه در هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل پدیده به میدان خواهد رفت. این بازی را چطور می‌بینید؟

بازیکنان پرسپولیس نباید فریب شرایط حریف را بخورند. آنها می‌خواهند با برتری در این دیدار به نوعی ناکامی های فصل خود را جران کنند و با تمام وجود به میدان خواهند رفت. به همین خاطر انگیزه آنها بالا است اما پرسپولیس بازیکنانی دارد که تجربه لازم را برای شرایط مختلف دارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)