پرسپولیس نیوز : سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی در ۹۰ دقیقه تمام نمی‌شود.

حمید درخشان در مورد دیدار روز چهارشنبه سپاهان و پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی گفت: هر دو تیم شرایط خوبی دارند و به همین دلیل انتظار داریم که بازی خوبی را شاهد باشیم. البته پرسپولیس با توجه به پیروزی مقابل السد قطر از نظر روحی و روانی وضعیت مناسب‌تری دارد. پرسپولیس شرایط برنده شدن در این مسابقه را دارد.

وی افزود: سپاهان هم تیم بزرگی است که کادرفنی و مربی خوبی دارد با این حال اگر پرسپولیس بتواند نقطه قوت سپاهان را کنترل کند برد دور از دسترسش نخواهد بود. نقطه قوت سپاهان فقط کی‌روش استنلی نیست بلکه خط هافبک خوب سپاهان بسیار قدرتمند است و اگر سرخپوشان بتوانند هافبک‌های سپاهان را کنترل کنند پیروز می‌شوند.

سرمربی اسبق پرسپولیس در مورد تساوی بدون گل دو تیم در لیگ برتر اظهار داشت: آن بازی هم پرسپولیس برتر از سپاهان بود و فرصت‌های گلزنی زیادی به دست آورد که گل نشد اما در این مسابقه که در جام حذفی برگزار می‌شود قطعا دو تیم محتاط‌تر بازی خواهند کرد و به نظرم بازی در ۹۰ دقیقه تمام نمی‌شود به وقت‌های اضافه و حتی ضربات پنالتی کشیده می‌شود. زیرا دو مربی ریسک کمتری خواهند کرد.

درخشان در مورد تقسیم سکوها به صورت ۷۰ به ۳۰ به سود سپاهان گفت: پرسپولیس در همه شهرها تماشاگر بیشتری داشته و دارد و هیچ وقت چنین قانونی برایش اجرا نشده است با این حال اگر واقعا قانونی در این زمینه مصوب شده که بحث آن فرق می کند ولی پرسپولیس در همه شهرها تماشاگر بیشتری نسبت به تیم میزبان دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)