مرتضی پورعلی‌گنجی با انتشار متنی جالب خواستار تمدید قرارداد کریم باقری شد.

متن اینستاگرامی مرتضی پورعلی‌گنجی عموما متفاوت با سایر بازیکنان است و بیشتر هم موردتوجه قرار می‌گیرد. سوژه این بار او، عکس دسته جمعی بازیکنان در فصل گذشته است.

پورعلی‌گنجی از دلتنگی خود برای بازیکنان جدا شده، نوشته اما شاید بخش ویژه پستش مربوط به جایی باشد که خواستار بازگشت کریم باقری به اردوی سرخپوشان شده است.

او همچنین تاکید کرده که پرسپولیس در فصل جاری هم به دنبال قهرمانی خواهد بود:

آن روز، خوب در ذهنم مانده. وقتی قرار شد عکس دسته جمعی بگیریم و همه ذوق داشتیم از اینکه قرار است در تاریخ پرسپولیس، ماندگار شویم. رویاهای بزرگی در سر داشتیم، رویاهای بزرگ برای تیمی که باید همه جام‌ها را می‌آورد و حالا چه خنده شیرینی داریم وقتی به یاد می‌آوریم که ما توانستیم…

افسوس بزرگ این قاب برای من، دوستانی است که راهشان از پرسپولیس جدا شد اما در قلب طرفداران خواهند ماند و دوست همیشگی ما خواهند بود. دوست دارم دوباره بگویم که همه ما علاقه‌مند به بازگشت آقا کریم هستیم و تردیدی نیست که با حضور او، تیم قدرتمندتر و هواداران خوشحالتری را خواهیم داشت.

چند هفته پیش، تمرینات را هم شروع کردیم و به سوی فصل جدید حرکت می‌کنیم. در این یک سال از نزدیک در یافتم که هر تمرین در پرسپولیس یک بازی رسمی است و هر بازی، یک جام مهم. باید همیشه خوب باشم، باید همیشه ببریم، باید همیشه این پرچم را بالا نگه داریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)