دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپوليس از هواداران تیمش خواست با حضور در آزادی و در جدال با ملوان یک‌ روز ویژه را شکل دهند.

پرسپوليس بعد از برتری مقابل مس رفسنجان اکنون امیدوار است در جدال خانگی برابر ملوان بندرانزلی نیز با برتری کار را به پایان رسانده و شرایط را برای رقابت قهرمانی ادامه دهند.

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپوليس، در آستانه این بازی از هواداران تیمش درخواست کرد با حضور پررنگ و پرشور در استادیوم آزادی، به آنها برای کسب پیروزی کمک کنند. او با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامی‌اش با اشاره به فینال‌های حساس باقیمانده برای تیمش نوشته: «هوادارای عزیز پرسپوليس، چیزی تا آخر فصل نمونده، ۶ فینال تا پایان لیگ مونده که ازتون می‌خوام برای پرسپوليس سنگ تموم بذارید.»

بیرانوند با اشاره به این موضوع که نباید به اتفاقات و شرایط گذشته توجه کنند و به دنبال اتحاد برای پیروزی در ادامه فصل باشند گفت: «هر چی بوده گذشته و الان وقت اتحاد و با هم بودنه. باید دوباره عظمت و بزرگی پرسپوليس رو به همه نشون بدیم. هنوز هیچی تموم نشده و ما همیشه نشون دادیم وقتی با هم هستیم می‌تونیم کارای بزرگی انجام بدیم. نباید بهونه دست کسی بدین و ازتون می‌خوام مثل همیشه ورزشگاه رو به رنگ قرمز در بیارین.»

گلر محبوب پرسپولیسی‌ها در پایان بار دیگر از هواداران تیمش خواسته تا با حضورشان برای پیروزی به آنها انگیزه مضاعف بدهند: «تیم بیشتر از هر زمانی به حضورتون نیاز داره و به عنوان برادر کوچیک‌تر ازتون می‌خوام تو بازی پنجشنبه و البته بقیه بازی‌هایی که در پیش داریم برای پرسپوليسمون سنگ تموم بذارید. منتظر حضورتون هستیم و به امید دیدار.»

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)