پرسپولیس نیوز : دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من سه سال بسیار خوب را در پرسپولیس گذراندم و برای ادامه موفقیت ها در این تیم ماندم.

بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان پرسپولیس آخرین بازمانده کروات های پرسپولیس محسوب می شود.

این دروازه بان هم که ادامه همکاری اش با پرسپولیس مبهم بود، روز گذشته با حضور در باشگاه مشکل را حل کرد تا یک فصل دیگر در جمع سرخپوشان ماندگار شود.

رادوشوویچ با اشاره به تمدید قراردادش با پرسپولیس گفت: من بازیکن پرسپولیس بودم و با این تیم قرارداد داشتم. فقط مشکلاتی وجود داشت که خوشحالم رفع شد.

وی افزود: پرسپولیس بزرگ‌ترین باشگاه ایران و آسیا است و بازی در این تیم برای هر بازیکنی افتخار است. همیشه به این موضوع افتخار کردم که در تیمی حضور دارم که چند میلیون هوادار دارد و خوشحالم که شرایط برای ادامه همکاری مهیا شد.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: در این مدت قهرمانی های زیادی کسب کردیم و مطمئن هستم که این قهرمانی‌ها تداوم خواهد داشت. برانکو زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید و از او بابت تمام زحمات تشکر می‌کنیم. برانکو روزهای خیلی خوبی را برای ما رقم زد اما هنوز همه بازیکنان حضور دارند و هنوز هم قوی‌ترین و بهترین تیم ایران هستیم و قهرمانی هایمان تداوم خواهد داشت.

رادوشوویچ در خصوص اسامی مانند چاچیچ که برای هدایت پرسپولیس مطرح می شود، گفت: گزینه‌های مطرح شده از بهترین مربیان هستند و هرکسی به پرسپولیس آید هم هدفی جز قهرمانی ندارد. همه برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنیم تا این قهرمانی ها ادامه داشته باشد. چاچیچ از مربیان خوب کرواسی است و افتخارات زیادی کسب کرده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)