مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در مراسم جشن واگذاری دو باشگاه برای حاضران در مراسم صحبت کردند.

رضا درویش در مورد مراسم واگذاری سهام سرخای ها اظهار داشت: بعد از دهه‌ها و گفتن‌های زیاد، امروز امر محالی به حقیقت پیوست. باید از امروز دست به دست هم بدهیم که از امروز با این پول مردم چگونه می‌توانیم به اعتلای پرسپولیس کمک کنیم. مردم تا دیروز طرفدار بودند و امروز مالک باشگاه هستند.

وی اظهار داشت: رویایی ۳۰ و چند ساله از روز گذشته به حقیقت و واقعیت پیوست. با همیت ملی موفق شدیم. تا دیروز فقط با طرفداران بی‌شمار مواجه بودیم و امروز با مالکان پرشور.

وی افزود: این امانت وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند تا برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم. در این دهه تیم ایرانی نتوانسته بر قله آسیا تکیه بزند که شاید از دلایل آن مهیا نشدن بنیه مالی است‌.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: خصوصی‌سازی فرصت را مهیا می‌کند تا با برنامه‌ریزی و تلاش، به جایگاه واقعی‌ برسیم و مشکلات را از سر راه برداریم. از امروز دیگر برای کوچک‌ترین بحث مالی اتاق شیشه‌ای داریم که زیرنظر مردم قرار دارد. مردم تمام عملکرد مالی را زیرنظر دارند. امیدوارم دیگر شاهد حرکت از این دادگاه به آن دادگاه نباشیم.

وی در خصوص اینکه این پول چگونه به باشگاه تزریق می‌شود، گفت: زمانیکه در فرابورس سهام فروخته شد، پول مستقیما به حساب باشگاه می‌آید.

درویش در مورد اینکه آیا این پول قرار نیست به جیب دولت برود، عنوان کرد: نه، هیچ مقداری. اینطور که می‌گویند حدود ۴۵ روز تا دو ماه دیگر این پول واریز و ان‌شاالله وضع استقلال و پرسپولیس خوب می‌شود.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه دربی با حضور تماشاگران برگزار می شود، اظهار داشت: بله، تا سی درصد تماشاگر می‌آید. آنطور که من شنیدم و ظهر صحبت می‌کردیم ظاهرا ۷۰ درصد ما و ۳۰ درصد برای استقلال است. امروز جرقه‌اش خورده و جلسات بعدی و شورای تامین هم باید برگزار شود. قانون این را می‌گوید اگر حرف دیگری در نیاید.

درویش در مورد شایعه حضور شهاب زاهدی در پرسپولیس گفت: الان جلسه فرابورس است و وارد این بحث‌ها نشوید!

وی در مورد اینکه چون دربی قبلی بدون تماشاگر بوده استقلالی‌ها معتقدند باید حضور تماشاگران ۵۰-۵۰ باشد، عنوان کرد: هنوز چیزی نشده شما به اختلاف نکشانید. مبادی حقوقی و شورای تامین تصمیم گیری کنند. همینکه چند ساعت پیش تصمیم گرفتند، مسائل دیگر را هم شورای تامین تصمیم گیری می کند و ما هم تابع هستیم. ولی حق با میزبان است و باید ۷۰ درصد داشته باشد. سعی می کنیم حقمان را بگیریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)