مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تأکید کرد این باشگاه کارش را برای دریافت مجوز حرفه‌ای به‌درستی انجام داده است، اما برخی افراد مانند سال قبل می‌خواهند برای سرخپوشان مشکل ایجاد کنند.

رضا درویش در گفت‌‌و‌گو با تسنیم درباره بحث مجوز حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و بارگذاری مدارک سرخپوشان اظهار داشت: خدا را شکر ما موفق شدیم کارمان را به‌درستی انجام دهیم، ولی نمی‌دانم چرا این‌قدر برای‌مان دشمن درست می‌شود، به‌نظرم بعضی‌ها عمداً می‌خواهند برای باشگاه مشکل ایجاد کنند و مثل سال قبل از داخل کشور بعضی‌ها کارهایی می‌کنند تا پرسپولیس مجوز نگیرد، به‌هرحال خدا را شکر ما مدارک‌مان را بارگذاری کردیم و تا تاریخ 10 فروردین ماه هم تمام بدهی‌ها و پرونده‌های خودمان را تعیین تکلیف کردیم.

وی ادامه داد: قسمتی که در اختیار ما بود تعیین تکلیف بدهی‌هاست که ما آن را انجام دادیم. همان‌طور که می‌دانید مهمترین مسئله برای AFC انضباط مالی باشگاه‌هاست که ما تمام کارها را در این زمینه انجام دادیم، بخش دیگر مربوط به سخت‌افزار و مسائل دیگر است که اگر ایرادی در این زمینه گرفته شود از حوزه اختیارات باشگاه خارج است، به‌طور مثال؛ اگر AFC از ورزشگاه آزادی ایراد بگیرد من باید آن را برطرف کنم؟ این مشکلات باید توسط نهادهای دیگر برطرف شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که استقلالی‌ها مدعی هستند دولت در سال‌های قبل به پرسپولیس کمک کرده است و الآن باید به استقلال برای پرداخت پول استراماچونی کمک کند، گفت: چه‌کسی به پرسپولیس کمک کرده است؟ مگر به‌خاطر کالدرون پنجره باشگاه پرسپولیس بسته نشد؟ برخی‌ دوست دارند با این حرف‌ها هواداران‌شان را مقابل دولت بگذارند تا از این وضعیت استفاده کنند، به‌خاطر بدهی به کالدرون مدیران وقت پرسپولیس همان زمان وام گرفتند و همین وام الآن برای ما مشکل‌ساز و حساب باشگاه به همین خاطر بسته شده است.

درویش در پایان درباره اینکه به‌زودی باید قسط دوم بوژیدار رادوشویچ نیز پرداخت شود، تصریح کرد: بله! مبلغ قسط دوم تأمین شده است و ما اقدام کردیم تا پول در زمان مقرر به حساب این بازیکن بنشیند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)