مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: دغدغه‌های آقای گل‌محمدی و بازیکنان به حق است و در حال گفت‌وگو هستیم تا سرمربی هم برگردد و مسیر خودمان را با وجود تمام این مسایل به سمت قهرمانی ادامه بدهیم.

رضا درویش در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: برخلاف جوسازی‌ها و مطالب منتشر‌شده، با آقای گل‌محمدی در ارتباطم و از او درخواست کردم تا از تصمیمش منصرف شود و به تمرینات برگردد. در تلاش هستیم مشکلاتی که تیم با آن روبه‌رو است را مرتفع کنیم. هرچند مسایل و مشکلات برجای مانده از گذشته بسیار بسیار زیاد است.

وی ادامه داد: خواسته‌هایی که از سوی کادر فنی و بازیکنان مطرح می‌شود بر حق است. بدعهدی‌های گذشته باعث دلخوری و ناراحتی شده و مشکلات برجای مانده، وضعیت کنونی را به وجود آورده و تمام مجموعه پرسپولیس را تحت تاثیر قرار‌ داده است.

در‌ویش گفت: طی چند روز آینده بخشی از مطالبات اعضای تیم پرداخت می‌شود. همچنین برای زمین تمرین با چند مجموعه صحبت شده است که یکی از آنها در اختیار تیم قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: قبل از این گفته‌ام و باز تاکید می‌کنم پرسپولیس خانه‌ی گل محمدی است. می‌خواهیم او را برگردانیم و با اقداماتی که صورت می‌گیرد با قدرت به کار خود ادامه می‌دهیم.

درویش افزود: با تمام مشکلات و کمبودهایی که وجود داشته است این تیم را گل‌محمدی ساخته و پرداخته کرده است و بهتر از هرکسی با آن آشنایی دارد. قطعا بیش از هر کسی هم می‌خواهد حاصل تلاش‌های خود و همکارانش را ببیند. در همین راستا تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد، البته برای این که مانند گذشته‌ها وعده بیهوده ندهیم باید بگوییم انبوه مشکلات و کمبودها را نمی‌شود در یک زمان کم مرتفع کرد ولی امیدواریم به یاری خدا شرایط حداقلی را فراهم بیاوریم تا کادر فنی و بازیکنان بتوانند، مسیر قهرمانی را ادامه بدهند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)