مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به حاشیه‌های استقبال از رونالدو گفت: بخل و حسد تمام تاروپود خیلی‌ها را گرفته است.

رضا درویش پیش از دیدار پرسپولیس – النصر گفت: شاید هر 50 سال یک بار اتفاق بیفتد که چهره‌هایی به این شکل به ایران بیایند. من بچه بودم که یادم است پله و بکن‌باوئر به ایران آمدند و هنوز در ذهنم مانده است. پرسپولیس این همه هوادار دارد و حداقل 50-60 هزار نفر می‌توانستند به ورزشگاه بیایند. ای کاش آن حرکت بچگانه انجام نمی‌دادند(انتشار پست در اینستاگرام باشگاه پرسپولیس که منجر به محرومیت این تیم شد) تا بتوانیم از حداکثر پتانسیل هوادارانمان بهره ببریم. وقتی هواداران باشند انگیزه بازیکنان بالا می‌رود و قابل توصیف نیست. امیدوارم از این به بعد چنین مسائلی پیش نیاید و بتوانیم از هواداران‌مان بهره ببریم. همه عشق تیم‌هایی مثل ما که پشتوانه معدنی و صنعتی نداریم فقط حمایت هواداران‌مان است.

وی در واکنش به این موضوع که بعد از دیدار روز گذشته‌اش با رونالدو یکسری حاشیه‌‌هایی به وجود آمد، عنوان کرد: بخل و حسد تمام تار و پود خیلی‌ها را گرفته است. مدت‌هاست که هر وقت احتیاج بود من از بچه‌هایم استفاده می‌کردم. خوشبختانه از آن خانواده‌هایی نیستیم که برای هر کدام از اعضای خانواده حقوق تعیین کنیم. از دختر خودم به عنوان مترجم کمک گرفتم. این اتفاق برای اولین بار نبود و چندین بار تکرار شده بود ولی در گذشته دوربین نبود. به جهت اینکه خیلی‌ها برنمی‌تابند که سوالی درباره فلسطین بپرسند، می‌خواستم مطمئن شوم و از دخترم خواهش کردم که بیاید و این پرسش را از طرف باشگاه از رونالدو بپرسیم. اتفاقا رونالدو هم خیلی خوشحال شد و گفت من خوشحالم که از مردم فلسطین دفاع می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه رونالدو از هر تبلیغ در صفحه شخصی‌اش مبلغ 2.5 میلیون یورو می‌گیرد، باشگاه پرسپولیس از اهدای فرش آیا پولی دریافت کرد؟ خاطرنشان کرد: این مسائل همه حسادت است. شب قبل از ورود باشگاه النصر یکی به ما گفت برای اینکه رونالدو بداند چقدر هواداران پرسپولیس به او علاقه‌مند هستند از طرف هواداران پرسپولیس بهترین سوغات ایرانی که فرش ابریشم است را به او اهدا کنیم. ما از قیمت آن اطلاع نداریم.

درویش در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود پرسپولیس سقف بودجه را رد کرده، تصریح کرد: نه یک محاسباتی دارد که بهتر است در کمیته انضباطی مطرح شود. اشتباه محاسباتی شده است. البته اگر درست بگوید یک میلیارد اضافه است.

وی درباره نیامدن علی دایی به ورزشگاه آزادی یادآور شد: بنا بود بیاید. گفت دوست دارم بیایم با رونالدو دیداری داشته باشم. با من هم قرارداشت ولی ظاهرا باید دادگاهی می رفت که طول کشید. به من هم زنگ زد. خودش شب قبل با من قرار گذاشت ولی کاری برایش پیش آمد. در ساعتی به من زد و گفت کارم تمام شده و اگر همین الان بیایم دیر می‌شود. او می خواست بیاید. مثل اینکه در راه باشید و تصادف شود، بعد بگویید چرا تصادف شده است؟! امشب هم مستقیم قرار است تیم به فرودگاه برود و بعد پرواز کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مالکیت مشترک 4 باشگاه عربستانی و اینکه باشگاه‌های ایرانی نمی‌خواهند به این موضوع اعتراض کنند، عنوان کرد: هنوز به طور مستدل مشخص نشده است. باید عادت کنیم که چیزی که می‌گوییم باید اسناد و مدارکش هم باشد. هنوز مدرکی وجود ندارد. 3 شبانه روز شاید بیشتر وقت گذاشتیم تا عزیز دل و هنرمند بسیار شایسته کشورمان که چنین هنری داشت را به ملاقات رونالدو ببریم. آیا برای تبلیغات بوده؟ آیا کسی گفت چرا چنین کاری کردید؟ هرکاری از دست مان برآمد انجام دادیم. فکر می‌کردیم فرصتی است که هزینه مترجم ندهیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)