مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: جای تاسف دارد به همین راحتی اجازه توهین و بی‌احترامی به چهره‌های مطرح فوتبال داده می‌شود، این توهین به فرد نیست بلکه توهین به فوتبال ایران بوده و کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال نباید اجازه توهین به بزرگان فوتبال را بدهند.

رضا درویش دوشنبه شب در گفتگو با فوتبال برتر تصریح کرد: اینکه ما خیلی راحت در مورد بزرگان فوتبال ایران حرف بزنیم و اتهام وارد کنیم اصلا کار درستی نیست، حرف‌هایی زده می‌شود که از واقعیت به دور بوده و دوستان به نوعی فرافکنی می‌کنند. افشین پیروانی سالها کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران بوده و سرپرست نفت مسجدسلیمان درحدی نیست که بخواهد درباره ایشان صحبت کند.

وی ادامه داد: اینکه مسئولان نفت مسجد سلیمان می‌گویند چرا افشین پیروانی به جلسه نرفته است، باید بگویم همه می‌دانند که فقدان هتل در مسجد سلیمان وجود دارد و ما در اهواز مستقر بودیم. او باید ۲ ساعت برای حضور در این جلسه به محل برگزاری می‌رفت و منطقی نبود اما ۲ نماینده ما در این جلسه حاضر شدند. مدیر تیم مدیر اعضای تیم است و باید 50 نفر را مدیریت کند نه اینکه مدیر جلسه باشد و چند ساعت اردو را ترک کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: از سویی دیگر آقایان گفتند پیروانی وارد رختکن داوران شده است اما در تصاویری که نمایش داده شده پیروانی با داور چهارم حرکت می‌کند و اصلا ورودی به رختکن وجود نداشته، این فریب افکار عمومی است و دوستان باید جرات عذرخواهی داشته باشند. در همان راهرویی که پیروانی راه می رود بازیکن نفت مسجدسلیمان هم کنار داور می آید و از کجا معلوم بازیکن آنها به داور چیزی نمی گوید؟ داور چهارم که لب خط است و آقای پیروانی در طول 90 دقیقه می تواند با او صحبت کند چه نیازی به راهرو دارد؟

درویش تصریح کرد: در طول بازی اگر در همان دقیقه 5-6 خطایی که روی بازیکن ما انجام شده بود به درستی پنالتی اعلام می‌شد شرایط تیم ما فرق می‌کرد و اصلا استرسی نداشتند که گل بخورند. این بازی اشتباهات تاثیرگذار داوری داشت اما در کل پرسپولیس متضرر شد دو پنالتی ما را نگرفتند و یک گل مسلم ما را اعلام نکردند و این همه پافشاری روی پنالتی خودشان عجیب است، بی عدالتی هم حدی دارد. اصلا فرض بگیریم یک پنالتی آنها را هم نگرفتند و یک گل ما آفساید بود باز هم ما از داوری متضرر شدیم. این اولین بار هم نبوده است هفته پیش هم جلوی هواداری پنالتی علیه ما گرفتند که در برنامه خودتان مشخص شد نه پنالتی بود و نه در محوطه جریمه اتفاق افتاد.

وی گفت: برخی‌ حرف‌هایی می‌زنند که بیشتر شبیه شعارهای تبلیغاتی است. فرافکنی نکنیم و جرات عذرخواهی داشته باشیم، تا کی قرار است دنبال این حیله ها و رفتارها باشیم؟ ما هر جا می رویم نامه میزنیم که چمنش بلند نباشد، تیم ما یک تیم تاکتیکی است و بازیکنان تکنیکی دارد و هر جا می‌رویم درخواست داریم چمن بلند نباشد و این بار هم همین شرایط بود و به جای این فرافکنی ها بیایند عذرخواهی کنند. در این بازی توهین‌هایی به چهره‌های پرسپولیس شد که توهین به سرمربی و سرپرست ما توهین به کل فوتبال ایران است. مردم خوب و دلاور مسجد سلیمان به مهمان دوستی معروف و شهره هستند اما برخی ها به دنبال عوام فریبی بوده و می‌خواهند به شکل‌های مختلف به اهداف خود برسند. اینها با این طور دفاع کردن خدمات مردم مسجدسلیمان را هم زیر سوال می برند. یک بار در حرف هایشان نگفتند درست است یک گل و دو پنالتی ما گرفته نشد؟

او در مورد شرایط پرسپولیس در ایام تعطیلی لیگ تاکید کرد: شیخ دیاباته در حال تمرین است و به تمریناتش ادامه می دهد، لوکادیا هم از از فردا تمریناتش را آغاز می کند، دو بازی دوستانه در ایام تعطیلی لیگ خواهیم داشت تا بعد از این ایام با قدرت بیشتر به لیگ باز گردیم. البته ما چند بازیکن داشتیم که در حد تیم ملی بودند اما نمی‌دانیم چرا دیده نشدند و در فهرست دعوت‌شدگان نبودند. دنیال اسماعیلی فر بهترین بازیهای لیگ را داشته است و سه پاس گل داده است و آقای سروش رفیعی در بهترین فرم آمادگی بود اما دعوت نشدند اما برخی بازیکنانی دعوت شدند که وقتی اسم خودشان را در تلویزیون دیدند تعجب کردند! امیدوارم با دید خوب سرمربی تیم ملی آن بازیکنانی که شایسته هستند دعوت شوند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)