مدیرعامل باشگاه سایپا می‌گوید که سرمربی جدید این تیم هنگام عقد قرارداد صحبتی درباره مسائل مالی نکرد.

رضا درویش  در خصوص نحوه انتخاب حسین فرکی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا، گفت: از گزینه‌هایی که داشتیم برنامه گرفته بودیم و این برنامه‌ها را به هیئت مدیره ارائه کردیم که نظر آنها روی حسین فرکی بود. به همین دلیل از او دعوت کردیم که در حضور هیئت مدیره برنامه‌هایش را توضیح دهد و در نهایت مورد تأیید باشگاه قرار گرفت تا روز چهارشنبه که جلسه گذاشتیم و قرارداد امضا شد.

وی درباره اینکه آیا باشگاه سایپا هدفی بالاتر از کسب سهمیه آسیا هم دارد و اگر حسین فرکی نتوانست نارنجی‌پوشان را به این هدف برساند قابل قبول هیئت مدیره خواهد بود یا نه، اظهار داشت: نظر ما در باشگاه این است که سهمیه لیگ قهرمانانان را بگیریم و در صحبتی که داشتیم برنامه همین است. اگر تیم نتایج خوبی گرفت و سهمیه نگیرد، تاحدودی قابل قبول است، اما درباره این مسائل باید در کوران مسابقات قرار بگیریم و بعد صحبت کنیم. در مجموع سیاست‌گذاری کلان باشگاه برای کسب سهمیه است.

مدیرعامل باشگاه سایپا در واکنش به این مسئله که در لیگ پانزدهم هم سیاست‌گذاری باشگاه کسب سهمیه آسیایی بود، اما دو صدایی بودن هیئت مدیره و اختلاف مدیرعامل با سرمربی تیم مانع از کسب نتایج خوب شد، خاطرنشان کرد: به همین دلیل بود که از فرکی خواستیم برنامه‌هایش را در هیئت مدیره ارائه بدهد و اگر مورد موافقت قرار گرفت، قرارداد ببندیم. برای اینکه حرف‌مان یکی باشد این کار را انجام دادیم و اکنون هم حرف هیئت مدیره بسته شدن تیمی یکدست جوان، با اخلاق و کارآمد است.

درویش در پاسخ به این سؤال که تکلیف مهدی ترابی برای حضور در پرسپولیس چه شد و آیا باشگاه سایپا رضایت‌نامه این بازیکن را صادر خواهد کرد یا نه، گفت: درباره لیست بازیکنان قرار شد فرکی روز شنبه همه چیز را به باشگاه اعلام کند. درباره رفتن ترابی به پرسپولیس سرمربی تیم باید تصمیم بگیرد، چون وقتی او قرار است در طول فصل با بازیکنان کار کند، خودش هم باید درباره انتخاب بازیکنانش اختیار داشته باشد.

وی در خصوص اینکه آیا قرارداد فرکی با سایپا میلیاردی است، تصریح کرد: فرکی درباره قیمت هیچ صحبت نکرد و وقتی می‌خواستیم قرارداد امضا کنیم، قرارداد سفید امضا کرد و گفت هرچقدر که خودتان می‌خواهید بنویسید. موضوع قرارداد او در سپاهان هم از سوی خلیلیان و هیئت مدیره سایپا تکذیب شد و گفتند که چنین چیزی صحت ندارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)