مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: از سال ۷۵ تاکنون باشگاه بدهی‌های مالیاتی را پرداخت نکرده بود که با زحمات سجادی و خاندوزی بخش قابل توجهی از بدهی‌ها پرداخت شد.

رضا درویش در مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بعد از اینکه به عنوان مدیرعامل انتخاب شدم و تکلیف هیات مدیره مشخص شد کمیته پنج‌گانه‌ای را تشکیل دادیم و هر کمیته وظیفه تخصصی خود را دنبال کرد. در گذشته باشگاه قبل از اینکه وارد فرابورس شود دارای ساختار خاصی نبود و بیشتر روی تفکرات مدیران اداره می‌شد.

وی افزود: از سال ۷۵ تاکنون باشگاه بدهی‌های مالیاتی را پرداخت نکرده بود که با زحمات سجادی و خاندوزی بخش قابل توجهی از بدهی‌ها پرداخت شد. اسنادی که از سال‌های قبل در باشگاه وجود دارد هزینه‌ها مشخص است ولی درآمدها مشخص نیست.

دلبری: مشکلات حل شدنی است

در ادامه محمد دلبری عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مجمع عمومی عادی باشگاه پرسپولیس گفت: اولین گام ما در باشگاه پرسپولیس آسیب‌شناسی موضوعات مختلف بود و تلاش کردیم که موانع پیش‌رو را برداریم و بدهی‌ها را پرداخت کنیم.

وی در ادامه گفت: اگر تکلیف سهام و واگذاری باشگاه هرچه زودتر مشخص شود می‌توانیم دیگر مشکلات را نیز حل کنیم.کار بزرگی در زمان سجادی صورت گرفت و روند خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آغاز شد و باید این موضوع را به سرانجام برسانیم. سجادی هرگونه کمک و حمایتی که می‌توانسته از باشگاه پرسپولیس دریغ نکرده است.

درخواست قره‌سیدرومیانی از وزارت ورزش، وزارت دادگستری و وزارت اقتصاد

همچنین سیدهادی قره سید رومیانی در جلسه مجمع عمومی عادی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: یک انضباط مالی و سیستمی در باشگاه پرسپولیس وجود دارد و این نشان دهنده حضور افراد توانمند در باشگاه است. باید یک جلسه مشترک بین باشگاه پرسپولیس، فدراسیون فوتبال و سازمان خصوصی‌سازی برگزار شود و مشکل دفتر باشگاه حل شود.

وی ادامه داد: نیاز است که وزارت ورزش، وزارت دادگستری و وزارت اقتصاد از جایگاه حاکمیتی ورود کنند و درخصوص مطالبات شستا بازنگری صورت بگیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)