پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: مدیربرنامه‌هایم در حال مذاکره با چند باشگاه است و امکان دارد در فصل نقل‌وانتقالات به هر تیمی به غیر تراکتورسازی بروم.

محمد ابراهیمی در مورد مذاکراتش با مسئولان باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مدیربرنامه‌هایم در حال مذاکره با چند باشگاه است و در چند روز آینده تیم آینده‌ام مشخص خواهد شد.

وی در واکنش به این پرسش که تمایل دارد به پرسپولیس برود، گفت: در فصل نقل‌وانتقالات ممکن است به هر تیمی بروم و قطعاً سعی خواهم کرد بهترین تصمیم را برای آینده فوتبالم بگیرم. فعلاً وقت کافی برای انتخاب تیم دارم.

مهاجم گسترش فولاد در پاسخ به این پرسش که آیا امکان بازگشت او به تیم تراکتورسازی هم وجود دارد یا نه، تصریح کرد: به هر تیم ممکن است بروم، اما چون می‌دانم در لیست خرید تراکتورسازی نیستم، پس ممکن نیست به این تیم برگردم. البته دلیل این مسئله هم فنی نیست و مسائل دیگری دخیل است که در آینده مشخص خواهد شد.

ابراهیمی همچنین در واکنش به این قضیه که اگر در تیم‌های پایتخت بازی می‌کرد الان در اردوی تیم ملی بود، خاطرنشان کرد: در این مورد نمی‌دانم چه بگویم و شاید حق با شما باشد، اما در هر صورت به تصمیم کی‌روش احترام می‌گذارم.

وی در پایان با تأکید بر اینکه انگیزه‌اش را برای قرار گرفتن در لیست تیم ملی از دست نداده است، عنوان کرد: با اینکه هر کاری کردم در لیست کی‌روش قرار بگیرم، اما به تیم ملی دعوت نشدم. با این حال انگیزه‌ام کم نشده و تلاش خود را برای جلب رضایت کی‌روش بیشتر خواهم کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)