مهاجم تیم فوتبال سایپا از اینکه قرار است در دیدار مقابل پرسپولیس دوستان سابق خود را ببیند، ابراز خوشحالی کرد.

مهدی دغاغله شرایط تیمش را پس از پیروزی مقابل سپاهان مطلوب خواند و اظهار داشت: ما در دو بازی واقعاً بدشانسی آوردیم و حداقل باید دو امتیاز می‌گرفتیم. با این حال خدا را شکر که بچه‌ها مقابل سپاهان با جان و دل بازی کردند و با این برد توانستیم خودمان را به عنوان یک مدعی مطرح کنیم. الان شش تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند و ما هم برای قهرمانی یا کسب سهمیه تلاش می‌کنیم. بازی با پرسپولیس و گرفتن سه امتیاز این مسابقه هم برای سایپا بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

وی در ادامه افزود: نمی‌توان نتایج را پیش‌بینی کرد و ما کار بسیار سختی مقابل تیم خوب پرسپولیس داریم. فکر می‌کنم هر تیمی که باهوش‌تر باشد می‌تواند سه امتیاز را بگیرد، ولی ما قطعاً حریف آسانی برای پرسپولیس نخواهیم بود.

دغاغله درمورد تقابل با تیم سابقش و اینکه آیا در صورت گل زدن به پرسپولیس خوشحالی خواهد کرد یا خیر، گفت: نمی‌دانم اگر گل بزنم خوشحالی خواهم کرد یا خیر. من یک سال در پرسپولیس بازی کردم و از اینکه دوستان سابقم را می‌بینم، حس خوبی دارم. من با اکثر بازیکنان پرسپولیس رفیق هستم، ولی در زمین مسابقه رفاقت برایم معنایی ندارد.

مهاجم سایپا در مورد غیبت مهدی طارمی در این بازی خاطرنشان کرد: بدون شک نبودن طارمی به سود ما خواهد بود، ولی پرسپولیس آنقدر بازیکن خوب دارد که می‌تواند از آنها استفاده کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)