سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دغدغه شیرینی برای انتخاب پنالتی‌زن اول تیمش دارد چراکه چند سرخ‌پوش، تبحر خاصی در زدن پنالتی دارند.

تیم فوتبال پرسپولیس این روزها تمرینات فشرده خود برای آماده‌سازی جهت حضور در فصل بعد لیگ برتر پیگیری می‌کند و یحیی گل‌محمدی در تلاش است تا تیمش همچون فصل قبل به موفقیت‌های مدنظر برسد.

در لیگ بیست و دوم که پرسپولیس موفق به فتح سه گانه شد، ضربات پنالتی در جام حذفی و لیگ برتر نقش ویژه‌ای در موفقیت سرخپوشان داشت.

گئورگی گولسیانی پیش از آغاز فصل لیگ ۲۲ یک پنالتی را از دست داد و همین موضوع موجب شد تا یحیی درباره اینکه او پنالتی‌زن اول تیمش باشد، تجدید نظر کند.

در چنین شرایطی، یورگن لوکادیا در هفته‌های ابتدایی پنالتی‌زن اول تیمش بود اما زمانی که پرسپولیس مقابل تراکتور صاحب ضربه پنالتی شد، مهدی ترابی پشت توپ ایستاد و ناکام ماند تا پرسپولیس نخستین شکست فصلش را در دیداری خانگی تجربه کند.

پس از آن لوکادیا از جمع سرخپوشان جدا و سپس گولسیانی پنالتی‌زن اول تیمش شد. او همه پنالتی‌هایش را تبدیل به گل کرد تا وظیفه‌اش را بدون نقص انجام داده باشد.

حالا حسین کنعانی زادگان که او هم در پنالتی زدن مهارت دارد، به پرسپولیس آمده است و این انتقال، گل محمدی را برای انتخاب پنالتی زن اول تیمش با دغدغه‌ای شیرین مواجه کرده است.

روز یکشنبه در دیدار تدارکاتی مقابل استقلال خوزستان کنعانی زادگان پنالتی پرسپولیس را تبدیل به گل کرد تا شنیده شود او برای پنالتی زدن مورد توجه گل‌محمدی است. در زمانی که کنعانی‌زادگان پنالتی را زد، ترابی در زمین بود اما گولسیانی در زمین حضور نداشت.

آن طور که به نظر می‌رسد، گزینه اول یحیی برای این ماموریت، همچنان مدافع گرجستانی است و کنعانی‌زادگان پنالتی‌زن دوم سرخپوشان محسوب می‌شود. ترابی هم پنالتی‌زن سوم پرسپولیس است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)