پرسپولیس نیوز: مسئولان باشگاه پرسپولیس یک نفر را مقصر جدایی بازیکنان تیم‌شان می‌دانند.

پرسپولیس در شرایطی به سر می‌برد که مسئولانش از یک سو باید به فکر بدهی‌های انباشته شده این باشگاه و از طرف دیگر باید به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان آزاد تیم‌شان و همچنین مذاکره با نفرات مدنظر برانکو برای فصل آینده (در واقع نیم فصل آینده) باشند. در این میان برخی بازیکنان پرسپولیس هم که قراردادشان به اتمام رسیده برای ماندن در این تیم شرط و شروط‌ می‌گذارند و در نهایت هم جواب روشنی به باشگاه نمی‌دهند.

صادق محرمی و فرشاد احمدزاده نفراتی بودند که حاضر به تمدید قرارداد با پرسپولیس با وجود محرومیت این باشگاه از جذب بازیکن نشدند. نکته قابل توجه اینکه احمدزاده تیم یازدهم لهستان را به پرسپولیس ترجیح داد و این موضوع واکنش منفی هواداران پرسپولیس را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشته است. مسئولان باشگاه پرسپولیس در این موضوع یک مدیر برنامه را مقصر اصلی جدایی هر دو بازیکن می‌دانند. بازیکنان نام برده با یک مدیر برنامه کار می‌کنند.

اخیرا نیز خبری در محافل ورزشی پیچید که دادگاه ‌CAS رای به بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس داده و مسئولان این باشگاه که در حال مذاکره با چند بازیکن بودند با عقب نشینی این نفرات مواجه می‌شوند. پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند پخش این شایعه هم به نوعی از سوی برخی برنامه ‌ریزی شده باشد تا بلکه ضربه‌ای به این تیم بزنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)