پرسپولیس نیوز: از بین گزینه‌های مدنظر پرسپولیس، حضور کاررا روی نیمکت سرخپوشان منتفی شد. پرسپولیس نمی‌خواهد بیش از یک میلیون دلار خرج مربی کند.

تیم فوتبال پرسپولیس که فعلا بدون سرمربی است از روز چهارشنبه با کریم باقری مربی این تیم تمرینات خود را شروع کرده و به نظر می‌رسد قرار است طی یکی، دو روز آینده سرمربی جدید معرفی شود.

از بین گزینه‌های مدنظر باشگاه پرسپولیس برای سرمربیگری این تیم شنیده می‌شود حضور ماسیمو کاررا روی نیمکت سرخپوشان منتفی شده است.

دلیل به توافق نرسیدن با این مربی اختلاف شدید مالی بین طرفین بوده و گفته می‌شود رقمی که سرمربی سابق یوونتوس از پرسپولیس درخواست کرده ۳، ۲ برابر بیشتر از پیشنهاد باشگاه است.
همچنین شنیده می‌شود مدیران باشگاه پرسپولیس با توجه به وضعیت اقتصادی خود قصد ندارند بیش از یک میلیون دلار برای سرمربی جدید هزینه کنند و همین کمی کار را برای انتخاب جانشین برانکو کمی دشوار کرده است.

یکی از مشکلات مدیریت پرسپولیس، دست بسته آن‌ها در مذاکره برای جذب مربی است. از آنجا که استقلال با استراماچونی یک میلیون و ۶۰۰ هزار دلار توافق کرده، پرسپولیسی‌ها از وزارت ورزش انتقاد می‌کنند که چرا دست باشگاه پرسپولیس در خرید مربی مثل رقیب سنتی باز نیست.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)