مهاجم جنوبی پرسپولیس در شرایطی مقابل مس رفسنجان به میدان نرفت که طی ساعات اخیر شایعات زیادی در این خصوص منتشر شده است.

عیسی آل‌کثیر که در نقل و انتقالات زمستانی و بعد از پایان مصدومیتش بار دیگر به پرسپولیس پیوسته، در دیدار مقابل مس رفسنجان در ترکیب تیم حضور نداشت تا در غیاب لئاندرو پریرا، یحیی گل‌محمدی از مهدی عبدی در خط حمله تیمش سود ببرد.

از ساعاتی پیش اما اخباری در خصوص نیمکت‌نشینی عیسی آل‌کثیر منتشر شده و نیمکت‌نشینی‌اش را تنبیه انضباطی یحیی گل‌محمدی بابت خالکوبی او اعلام کرده‌اند. موضوعی که با پیگیری‌های صورت‌گرفته مشخص شده که صحت ندارد و نیمکت‌نشینی آل‌کثیر در این بازی کاملا فنی بوده است.

آل‌کثیر که در دیدار جام حذفی مقابل سپاهان به میدان رفته بود و برای این تیم نیز گل زده بود، در آخرین بازی سال گذشته این تیم مقابل سپاهان و در دیدار برگشت لیگ نیز از سوی یحیی گل‌محمدی به کار گرفته نشده بود تا مشخص شود شایعات مربوط به نیمکت‌نشینی‌اش برابر مس رفسنجان به واسطه خالکوبی‌اش صحت ندارد و کادرفنی به انگیزه تمرینی، کیفیت و سیستم مدنظرشان برای بکارگیری بازیکنان اعتقاد دارند.

نتیجه این تغییر هم مثبت بود و عبدی علاوه بر کسب پنالتی منجر به گل، باعث 10 نفره شدن تیم حریف شد که ضربه بزرگی به برنامه های فنی تیم حریف بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)