پرسپولیس نیوز: باشگاه ترابزون‌اسپور در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی ممکن است نسبت به جذب بازیکن از ایران اقدام کند.

به نقل از نشریه «دامگا» ترکیه، تیم فوتبال ترابزون‌اسپور با انجام بازی پیش‌روی خود مقابل ریزه‌اسپور، نیم‌فصل اول سوپرلیگ ترکیه را به پایان خواهد برد و پس از آن چشم‌ها معطوف به نقل‌وانتقالات خواهد شد. هدف ترابزون‌اسپور به مانند شروع فصل یک بار دیگر ایران خواهد بود.

ترابزون‌اسپور که پس از تساوی ۲ بر ۲ مقابل بشیکتاش در یک هفته مانده به پایان نیم‌فصل اول سوپرلیگ ترکیه خود را به رده چهارم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها رساند به دنبال این است تا در نیم‌فصل دوم هم مدعی باشد و به دنبال صعود به رده‌های بالای جدول خواهد بود، به همین منظور قصد تقویت ترکیب خود را دارد. با توجه به مصدومیت زارگو توره و خوسه سوسا، آبی‌وعنابی‌ها نیاز مبرم به حضور در بازار نقل‌وانتقالات زمستانی دارند. با توجه به اینکه فوتبالیست‌های ایرانی از لحاظ مالی، عملکردی و شخصیتی خیلی زود می‌توانند خود را با شرایط تیم وفق دهند، این می‌تواند دوباره آدرسی برای مدیران باشگاه به منظور حضور در بازار نقل وانتقالات باشد.

ترابزون‌اسپور که این فصل وحید امیری را از پرسپولیس و سیدمجید حسینی را از استقلال به خدمت گرفت، نیاز به جذب یک مدافع دارد. با جدایی استبان آلوارادو از ترابزون‌اسپور، جِم کاپلان به تیم اول آبی‌واناری‌ها راه پیدا کرد اما انتظار می‌رود که باشگاه نسبت به جذب یک دروازه‌بان باتجربه اقدام کند. همچنین با توجه به مصدومیت طولانی مدت سوسا، احتمال انتقال کوکا به تیمی دیگر و زمزمه جدایی اولجای، احتمال به خدمت گرفتن گزینه‌های دیگر نیز مطرح می‌شود.

با توجه به اینکه باشگاه ترابزون‌اسپور قدرت مالی بالایی ندارد، انتظار می‌رود این باشگاه بار دیگر برای جذب بازیکن به سراغ ایران برود.

به گزارش تسنیم، ترابزون‌اسپور در حال حاضر با ۲۶ امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی سوپرلیگ ترکیه است و با استانبول باشاک‌شهیر صدرنشین ۸ امتیاز اختلاف دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)