پرسپولیس نیوز: تقابل پرسپولیس و استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر، دو ناظر ویژه خواهد داشت.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بعدازظهر فردا، مسابقه سرخابی‌ها را از نزدیک نظاره خواهند کرد.

امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: اعضای کمیته انضباطی فردا ۱۷ بهمن ماه از ساعت ۱۵:۳۰ در روزشگاه آزادی حضور داشته و این دیدار را زیر نظر خواهند داشت. البته این دیدار دو ناظر ویژه نیز دارد که تمامی اتفاقات مرتبط در این مسابقه را رصد خواهد کرد. علاوه بر این، در هفته جاری ناظران مختلفی از سوی کمیته انضباطی در بازی‌های لیگ حضور داشته و مسابقات را رصد می کنند.

همچنین ناظران انضباطی هفته نوزدهم لیگ برتر توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد:

*مرتضی حسینی به عنوان ناظر دیدار فولاد خوزستان و شهر خودرو مشهد که امروز ۱۶ بهمن ماه برگزار می شود، از سوی کمیته انضباطی معرفی شد

*مسابقه تیم‌های نفت مسجد سلیمان و فولاد مبارکه سپاهان روز ۱۷ بهمن ماه برگزار می شود که صابر پور به عنوان ناظر در این دیدار حضور دارد.

*نظارت دیدار پرسپولیس و استقلال را محمد حسن‌وند و مهدی نادی را بر عهده دارد. این دیدار روز ۱۷ بهمن ماه برگزار می شود.

*دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و پیکان تهران روز جمعه ۱۸ بهمن ماه برگزار می شود که عبدالرضا نواپور نظارت این بازی را بر عهده دارد.

*مسابقه تیم‌های ذوب آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان با نظارت سجاد پناهی در روز جمعه ۱۸ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

*رقابت تیم های شاهین بوشهر و نساجی مازندران روز جمعه ۱۸ بهمن ماه برگزار می شود که نظارت این بازی را مجید آرامی بر عهده دارد.

در ان اعلام اسامی کمیته انضباطی، اسامی ناظران دو مسابقه گل‌گهر-تراکتور و همچنین سایپا-پارس‌جنوبی اعلام نشده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)