پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: سرخ‌پوشان به عنوان قهرمان لیگ باید برای حفظ جایگاهش و البته حفظ حرمت حریفان همیشه با نهایت قدرت به میدان بروند.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌و‌گو با تسنیم, درباره تساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: به نظر می‌رسد انگیزه بازیکنان در تمرینات و بازی‌‌ها کم شده و آنچنان که باید و شاید برای پیروزی تلاشی دیده نمی‌شود. فکر می‌کنم کادر فنی باید در این بازی‌ها به جوانانش بیشتر فرصت می‌داد اما اگر این برنامه وجود ندارد، باید تیم از لحاظ شخصیتی در سطح بالاتری بازی کند و با احترام بیشتری به مصاف حریفان برود.

وی با اشاره به کسب ۲ امتیاز در ۳ دیدار قبلی پرسپولیس عنوان کرد: این روند نتیجه‌گیری در خور شأن تیم قهرمان نیست. با این اوصاف باز هم به کادر فنی, بازیکنان و هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم اما تیم قهرمان باید همیشه برای حفظ جایگاه خودش و البته حفظ حرمت حریفان با نهایت قدرت به میدان برود. اگر بعد از مسجل شدن قهرمانی بازهم بهترین بازیکنان تیم به زمین فرستاده می‌شوند باید بهترین عملکرد و وبهترین نتایج کسب شود ولی ما چنین چیزی نمی‌بینیم. اینکه در ۳ بازی متوالی این نتایج رقم بخورد قابل قبول نیست.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه آیا روند این تیم در بازی با استقلال در جام حذفی تاثیرگذار نخواهد بود, یادآور شد: طبق شناختی که من از بازیکنان دارم، می‌دانم که بازی دربی برای آنها متفاوت است و بازیکنان در این مسابقه عملکرد ضعیف‌شان را جبران خواهند کرد. رویارویی استقلال و پرسپولیس برای دو تیم تحت هر شرایطی حائز اهمیت است. تمام بازی‌های لیگ یک طرف و بازی دربی هم یک طرف. پیروزی در دربی شاید به اندازه قهرمانی ارزش داشته باشد و این نشان می‌دهد که پرسپولیس برخلاف عملکرد ضعیفش می‌تواند به دربی خیلی امیدوار باشد.

ذوالفقارنسب راجع به افت محسوس رادوشویچ نیز عنوان کرد: فکر می‌کنم این بازیکن در خیلی از زمان‌ها به تیم کمک کرد و در روز‌هایی که نیمکت‌نشین بود کمترین اعتراض را داشت ولی یک تیم قهرمان نباید در تصمیم‌گیری‌هایش مسائل احساسی را مدنظر داشته باشد. پرسپولیس باید بهترین دروازه‌بان را جذب کند. البته که رادو هم باید حفظ شود ولی پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و رقابت‌های داخلی فصل بعد نیاز به یک گلر شِش‌دانگ دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)