پرسپولیس نیوز: کارشناس فوتبال ایران با اشاره به اتهامی که برای مهندسی شدن قهرمان لیگ برتر مطرح می شود گفت: طبیعتا برای اظهار نظر در مورد چنین موضوعی باید مدارک و مستندات قوی داشت.

بیژن ذوالفقارنسب در خصوص انتخاب کریم باقری و یک مربی ایرانی دیگر (احتمالا هاشمیان یا بختیاری زاده) به عنوان دستیاران دراگان اسکوچیچ در کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران گفت: شخصیت بالای دو بازیکن اسبق تیم ملی که حالا تجربیات خوبی در عرصه مربیگری کسب کرده اند قطعا به فوتبال ملی کمک می کند.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: مربیان ایرانی مدیریت رختکن تیم ملی را به خوبی انجام خواهند داد تا همدلی بازیکنان تیم ملی را در راه دشوار صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ افزایش دهد.

ذوالفقارنسب درباره تعویق موقت بازی های لیگ برتر فوتبال تاکید کرد: سلامت بازیکنان از هر چیزی در فوتبال مهمتر است، نباید همه چیز را فدای کیفیت و نظم لیگ برتر کرد. فوتبال اروپا نیز همچون ایتالیا درگیر این موضوع شده است و می بینید که رقابت های حساس باشگاهی را تحت تاثیر خود قرار داده است.

وی ادامه داد: فکر می کنم بهتر است تصمیم کلی گرفته شود تا مربیان بتوانند برنامه ریزی لازم را برای در نظر گرفتن تعطیلات بازیکنان و دوره بدنسازی انجام دهند.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: آنچه اهمیت دارد مدیریت صحیح بازی های آسیایی برای تیم ملی و باشگاه هاست. اگر بتوانیم آنها را راضی به تعویق تمامی مسابقات ملی و باشگاهی در AFC و فیفا کنیم بهتر است تا لیگ برتر فوتبال ایران نیز چند هفته ای تعطیل شود.

ذوالفقارنسب در پایان بار دیگر به شائبه های به وجود آمده راجع به مهندسی نتایج بازی ها برای قهرمانی پرسپولیس افزود: تصور می کنم صحبت راجع به چنین موضوعی نیاز به اسناد معتبر دارد. اینکه مسئول هر باشگاهی به راحتی به خودش اجازه دهد تهمت بزند دوای درد نیست. با شایعه ایجاد مهندسی در نتایج لیگ برتر موافق نیستم، پرسپولیس حریفانش را می برد و رقیبانش بازی های خود را می بازد. کجای این روند به هندسه قهرمانی در لیگ برتر ربط پیدا می کند؟

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)