پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تأکید کرد که باید در حضور رئیس فیفا نشان دهیم تصمیم AFC برای گرفتن میزبانی نمانیدگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا سیاسی بوده است.

بیژن ذوالفقارنسب درباره برتری یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: پرسپولیس با توجه به شرایط آب‌و‌هوایی بازی سختی داشت، به خصوص اینکه بازیکنان این تیم دوست نداشتند کارت زرد یا مصدومیتی در آستانه دربی گریبان آنها را بگیرد. برانکو در این بازی از همه بازیکنانش استفاده نکرد و سعی داشت از کسانی که کمتر فرصت به آنها رسیده بود، استفاده کند.

وی ادامه داد: نتیجه این بازی از این لحاظ برای پرسپولیس مهم بود که دوست نداشت روند پیروزی‌هایش قطع شود. ضمن اینکه استقلال خوزستان هم بازی بسیار خوبی انجام داد و بسیار متفاوت از سایر مسابقاتش ظاهرش شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد دربی ۸۶ نیز تصریح کرد: به طور حتم با توجه به حضور اینفانتینو برای فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های ما مهم است که این دربی خوب برگزار شود و هواداران هم رفتار خوبی در این مسابقه داشته باشند. ضمن اینکه بازیکنان در زمین هم باید خود را کنترل کنند، چون رفتار فوتبالیست‌ها باعث تحریک هواداران خواهد شد. ما باید فارغ از نتیجه در این بازی نشان دهیم تصمیم AFC برای گرفتن میزبانی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا سیاسی بوده است.

ذوالفقارنسب در ادامه با بیان اینکه استقلال در چند بازی اخیر عملکرد خیلی خوبی داشته است، گفت: تیم شفر رو به جلو بازی می‌کند و میل به پیروزی دارد. پرسپولیس هم همین شرایط را دارد،‌ اما به نظرم بازیکنان پرسپولیس بسیار با تجربه‌تر و پخته‌تر بازی می‌کنند. اعتقاد دارم نتیجه این دربی در گرو تمرکز و شرایط بازیکنان در روز بازی است.

وی در مورد بازی ندادن محسن مسلمان توسط برانکو،‌ عنوان کرد: مسلمان بازیکن بسیار خوب و از پاسورهای باهوش لیگ است. من فکر می‌کنم مدیریت و کادرفنی باشگاه تصمیماتی گرفته‌اند که بیان آن در این مقطع به نفع این بازیکن و پرسپولیس نیست، باید اجازه دهیم زیاد در این مورد حرف زده نشود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)