پرسپولیس نیوز: کارشناس فوتبال گفت: نقش مربیان در دربی ۸۹ تعیین کننده بود.

بیژن ذوالفقار نسب در مورد ارزیابی فنی‌اش از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال گفت: با توجه به شرایط جدول و مقطع زمانی که وجود داشت این مسابقه بسیار حساس بود، بازی هم روند خوبی را طی کرد، استقلال بازی را خوب شروع کرد و توانست به خوبی بازی را در کنترل خود در بیاورد. شاید می‌توان گفت که استقلال در نیم ساعت اول بازی می‌توانست به گل هم برسد اما هرچه زمان بازی جلوتر رفت نقش مربیان در دربی ۸۹ تعیین‌ کننده‌تر شد.

وی افزود: کادر فنی پرسپولیس جریان بازی را در ادامه مسابقه به نفع تیم خودشان تغییر داد و بازیکنان پرسپولیس هم به خوبی وظایفشان در زمین انجام دادند و با کنترل احساساتشان به گل هم رسیدند. ضربه پنالتی هم برای استقلال از دست رفت تا پرسپولیس در نیمه اول برنده بازی باشد.

ذوالفقارنسب تصریح کرد: پرسپولیس در نیمه دوم خیلی خوب بازی نکرد و بازی متوسطی را به نمایش گذاشت اما توانست از تک گلی که به دست آورده بود به خوبی محافظت کند و در نهایت به یک برد بسیار ارزشمند و به موقع دست پیدا کرد.این ۳ امتیاز در شرایط باشگاه پرسپولیس بسیار اثرگذار بود.

وی در مورد اینکه برخی می‌گویند پیروزی در دربی پرسپولیس شانس اول قهرمانی در این لیگ است، اظهار داشت:این مسئله از نظر تئوری درست است اما در ورزش بخصوص فوتبال تیم‌ها برای رسیدن به قهرمانی باید شخصیت بالایی از خود نشان دهند که پرسپولیس این پتانسیل را دارد اما فراموش نکنید که هنوز زمان زیادی تا پایان لیگ باقی مانده و ۷ هفته از لیگ دست نخورده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)