پرسپولیس نیوز: کارشناس فوتبال ایران گفت: ایرج عرب را خیلی خوب نمی شناسم اما جابجایی زودهنگام مدیریت می تواند برای باشگاه‌های بزرگ مشکل‌ساز شود.

بیژن ذوالفقارنسب، در خصوص بازی حساس هفته دوم تراکتور در ورزشگاه یادگار امام تبریز مقابل پرسپولیس گفت: هر دو تیم مدعیان جدی قهرمانی هستند. همین موضوع به حساسیت بازی این دو تیم اضافه می کند.

کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: قرعه کشی بازی ها سبب شد تا پرسپولیس و تراکتور خیلی زود با هم بازی کنند اما یقین داشته باشید که اتمسفر بازی بسیار پرشور خواهد بود و حتی تنور رقابت‌های لیگ برتر را گرم می کند.

وی درباره تغییرات تاکتیکی پرسپولیس با گابریل کالدرون افزود: این مربی در بازی اول نشان داد که برنامه ریزی خوبی انجام داده است. پرسپولیس از لحاظ جسمانی هیچ مشکلی مقابل پارس جنوبی جم نداشت. این موضوع کمک می کند تا پرسپولیس در تمام بازی ها تا دقیقه نود بجنگد و برای بردن تلاش کند.

ذوالفقارنسب در مورد تغییر کادر فنی تراکتور با آمدن مصطفی دنیزلی یادآور شد: او مربی بسیار بزرگی در فوتبال ایران بوده و است. شناخت کاملی از تیم ها دارد و این موضوع به درد تراکتور که بازیکنان برجسته تیم ملی فوتبال را هم در اختیار دارد می خورد. البته نباید نقش هوادار در این دیدار را فراموش کرد و مطمئن باشید آنها نقش بسزایی در بازی خواهند داشت.

پیشکسوت پرسپولیس درباره احتمال کنار گذاشتن ایرج عرب از مدیر عاملی این باشگاه افزود: من ایشان را نمی شناسم ولی برایم عجیب است مدیری را که عمر مدیریتی کوتاهی در این باشگاه دارد بخواهند کنار بگذارند. البته باید دلایل را دانست اما می دانم تغییرات مدیریتی زودهنگام برای باشگاه های بزرگ سم است.

ذوالفقارنسب در پایان اظهار داشت: پرسپولیس منابع درآمدی زیاد دارد. باید اجازه دهند تا از ظرفیت های خودش استفاده کند در غیر اینصورت چنین باشگاه هایی مادم العمر بدهی های بزرگ مالیاتی دارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)