پرسپولیس نیوز: کارشناس فوتبال ایران ضمن اشاره به عملکرد قابل قبول پرسپولیس اظهار داشت: قطعا کالدرون به این تیم باز می گردد چون هیچ تیم دیگری او را نمی‌خواهد.

بیژن ذوالفقارنسب، درباره رقابت‌های نیم فصل اول نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: شروع لیگ با عجیب‌ترین اتفاقات همراه شد و همین باعث شد تا فشردگی بازی‌ها را شاهد باشیم. مدیریت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در مشکلات به وجودآمده درباره تقویم بازی‌های فصل جاری مقصر هستند. آنها وعده دادند مشکلات ورود هواداران به ورزشگاه حل شود اما این کار مثل گذشته در حال انجام است و تغییری رقم نخورده است.

کارشناس فوتبال ایران درباره رقابت‌های تیم‌ها تصریح کرد: رقابت تیم‌ها همچون گذشته بین باشگاه‌های متمول صنعتی و تیم‌های فقیر و بی پول است. مدیریت فوتبال ایران بیشتر مربوط به مسائل مالی است. این نشان می‌دهد که وضعیت باشگاهداری در فوتبال ایران کاملاً مالی است. هیچ برنامه مدونی در این زمینه وجود ندارد که رشد و توسعه فوتبال در یک باشگاه را رقم بزند. همه چیز را پول تعیین می‌کند. طبیعی است که در چنین شرایطی برخی تیم‌ها عالی می‌شوند و بعضی از تیم‌ها هم نتایج تأسف باری برای هواداران خود رقم می‌زنند.

وی درباره قهرمانی پرسپولیس در پایان نیم فصل اول با گابریل کالدرون افزود: این تیم بازیکنان خیلی خوبی دارد. در هر پستی که کالدرون نیاز داشت بازیکنان خیلی خوبی جذب شد. من هنوز هم معتقدم که اگر کالدرون بتواند بازدهی بازیکنان را بالا ببرد اختلاف این تیم با سایر تیم‌ها بسیار زیاد خواهد شد.

ذوالفقارنسب درباره اختلاف کالدرون با محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: هیچکس به اندازه کالدرون خودش را نمی‌شناسد. کالدرون خیلی به نفعش است که به ایران بازگردد. هیچ تیمی او را نمی‌خواهد و خدا می‌داند با چه سیستمی به ایران آمد تا سرمربی پرسپولیس شود. او خیلی خوب می‌داند که جایی مشتری ندارد. کالدرون قطعاً به پرسپولیس بر می‌گردد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره درخواست سرمربی آرژانتینی مبنی بر کناره گذاشتن چند مدیر باشگاه افزود: به کالدرون مربوط نمی‌شود که چه کسانی در باشگاه پرسپولیس حضور داشته باشد. او باید مشکلات را به حداقل برساند نه بیشتر.

ذوالفقارنسب در پایان خاطرنشان کرد: امسال اگر مشکل اقتصادی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا حل نشود مشکل جدی می‌خوریم. فوتبال ایران با هشدار جدی روبروست و خطر در کمین باشگاه‌های ایرانی است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)