مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، سرخپوشان می‌توانند از استرس سپاهان نهایت استفاده را ببرند و قهرمان لیگ برتر شوند.

پایان رأفت در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد شرایط پرسپولیس بعد از پیروزی در دربی گفت: گرفتن سه امتیاز این مسابقه بهترین اتفاق برای پرسپولیس بود و حالا بازیکنان این تیم با توجه به حضور در صدر جدول انگیزه زیادی برای ادامه لیگ خواهند داشت. حالا سرنوشت قهرمانی دست پرسپولیس است و مهم این است که پرسپولیس بتواند از این شرایط بهترین استفاده ممکن را ببرد.

وی در مورد اینکه آیا قهرمانی پرسپولیس را قطعی می‌داند، تصریح کرد: بدون شک پرسپولیس شانس بالایی دارد، ولی در فوتبال نمی‌توان با قاطعیت صحبت کرد. شما دیدید که سپاهان چگونه برابر ملوان متوقف شد و این در حالی است که خیلی‌ها تصور می‌کردند تیم اصفهانی خیلی راحت ملوان را شکست می‌دهد. پرسپولیس باید از اتفاقی که برای سپاهان افتاد درس بگیرد و در سه بازی آینده طوری فوتبال بازی کند که دیگر صدر جدول را از دست ندهد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: فاکتور مهم در پرسپولیس این است که اکثر بازیکنان بارها قهرمانی در لیگ را تجربه کردند و پرسپولیس شخصیت قهرمانی دارد. همین موضوع باعث می‌شود تا این تیم در آستانه کسب یک قهرمانی دیگر قرار داشته باشد. بازیکنان و کادر فنی فقط باید این را در نظر بگیرند که تیم آرامش داشته باشد تا سه بازی آینده را هم با موفقیت پشت سر بگذارد. پرسپولیس در حال حاضر وضعیتی دارد که همه چیز دست خودش افتاده است و حضور در صدر جدول قطعاً باعث می‌شود که سپاهان در بازی‌های آینده هم استرس داشته باشد.

رأفت راجع به شرایط پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: سرخپوشان در این جام هم شانس قهرمانی دارند و امیدوارم در پایان فصل پرسپولیس در هر دو جام قهرمان شوند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)