رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای مدعی شد که استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده، ولی پرسپولیس هنوز نه.

امروز یک جلسه مهم در کمیته صدور مجوز حرفه‌ای و درخصوص بررسی وضعیت نهایی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در حال برگزاری است که به دلیل اهمیت این موضوع، حتی مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نیز راهی جلسه مذکور شده است.

در شرایطی که خبرنگاران برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت نمایندگان ایران در آسیا مقابل فدراسیون فوتبال حضور داشتند، مصطفی زارعی، رییس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای، وارد ساختمان فدراسیون شد و درخصوص آخرین وضعیت سرخابی‌ها، صحبت‌های کوتاهی داشت.

در شرایطی که زارعی در برابر اصرار خبرنگاران برای پاسخگویی در این خصوص علاقه‌ای به صحبت کردن نداشت، مدعی شد بابت مصاحبه‌هایی که با خبرنگاران انجام داده، کنفدراسیون فوتبال آسیا او را بازخواست کرده و زارعی در حال پاسخ دادن به AFC است.

اما بخش مهم صحبت‌های کوتاه رییس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای زمانی بود که او درخصوص آخرین وضعیت سرخابی‌ها حرفی جنجالی به زبان آورد. زارعی در این خصوص گفت که استقلال به طور قطعی از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده، ولی پرسپولیس هنوز نه!

خبرنگاران بارها از زارعی پرسیدند هنوز نه به چه معنا است اما زارعی پاسخ مشخصی نداد و اصرار داشت صدای او ضبط نشود. اشاره زارعی به این نکته است که مدارک مالکیت مشترک پرسپولیس مجددا باید بررسی شود و هنوز این تیم از آسیا حذف نشده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)