پرسپولیس نیوز: دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال شاید فرق کرده باشد اما ما همان پرسپولیس قدرتمند هستیم، برای ما هدف در همه بازی‌ها، چه دربی و چه غیر از دربی برد است.

بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برابراستقلال خوزستان توانست پس از چندین هفته درون دروازه پرسپولیس قرار بگیرد.

این دروازه‌بان کروات عملکرد خوبی این مسابقه داشت و موفق شد تا با کلین شیت در این بازی به پیروزی خفیف شاگردان برانکو مقابل استقلال خوزستان کمک شایانی کند تا سرخپوشان با بُرد به استقبال دربی هشتادوششم بروند.

رادوشوویچ در رابطه با شرایط تیم فوتبال پرسپولیس، پیروزی برابر استقلال خوزستان و دربی هشتاد‌وششم پایتخت توضیحاتی ارائه داد که در زیر می‌خوانید:

*پس از چند ماه بالاخره در ترکیب پرسپولیس قرار گرفتی. بازی با استقلال خوزستان چطور بود؟

بازی خوبی بود. خیلی خوشحالم که این بازی را بردیم و همچنین خوشحالم که توانستم در این مسابقه کلین‌شیت کنم. پیروزی همراه با کلین شیت واقعا خوشحال کننده است. آنهم پس از چند ماه که درون دروازه قرار گرفته‌ام.

*از عملکرد خودت در این بازی راضی بودی؟

در طول بازی واقعا احساس خوبی داشتم و انرژی که هواداران می‌دادند باعث شد تا انگیزه من چندین برابر شود تا بتوانم بهترین عملکردم را ارائه دهم. بازی در این مسابقه به من این انگیزه را داد تا همیشه در بهترین فرم خودم قرار داشته باشم و سخت تمرین کنم تا از امادگیب لازم برخوردار باشم.

*پیروزی برابر استقلال خوزستان در آستانه دربی رقم خورد. فضای تیم در آستانه دربی چطور است؟

قطعا روحیه تیمی ما از اول خوب بود و جایگاه فعلی پرسپولیس و همچنین نحوه بازی کردن نشان می‌دهد که بازیکنان چه شرایطی دارند. همین روحیه و اتحاد باعث رقم خوردن این نتایج خوب شده است.

*دربی را چطور می‌بینی؟

دربی تهران یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های آسیا است که در شهر همه چیز را تحت تاثیر خودش قرار می‌دهند. هواداران زیادی ورزشگاه آزادی می‌آیند و آن را پر می‌کنند.حضور این هواداران یکی از بزرگترین مسائلی است که باعث حساسیت دربی می‌شود.

*استقلال با تیم نیم فصل اول کاملا فرق کرده است و از نظر فنی متحول شده. این موضوع باعث نمی‌شود کار پرسپولیس برای این بازی سخت شود؟

استقلال شاید فرق کرده باشد اما ما همان پرسپولیس قدرتمند هستیم. برای ما هدف در همه بازی‌ها، چه دربی و چه غیر از دربی برد است و چه حریف استقلال باشد چه تیم‌های دیگر فقط به برد فکر می‌کنیم.

*یعنی از الان پرسپولیس تیم برنده دربی است؟

قطعا. پرسپولیس بهترین تیم ایران است و بارها این موضوع را ثابت کردیم. در این مسابقه هم درست است که استقلال تیم خوبی در هفته‌های اخیر نشان داده اما می‌خواهیم که موفق ظاهر شویم.

*می‌دانی که پرسپولیس با پیروزی در دربی قهرمانی خود در لیگ را قطعی می‌کند. این موضوع در انگیزه بازیکنان تاثیر گذار است؟

این موضوع واقعا هیجان انگیز است که با پیروزی در دربی قهرمان لیگ شویم. این موضوع انگیزه‌مان برای پیروزی را دو چندان می‌کند. واقعا تلاش می‌کنیم تا این اتفاق هیجان انگیز را رقم بزنیم.

*با توجه به عملکرد خوبت در بازی با استقلال خوزستان، آیا فکر می‌کنی این شانس را داشته باشی که در دربی درون دروازه قرار بگیری؟

بیرانوند بهترین دروازه‌بان ایران است و کسی منکر این موضوع نمی‌شود. واقعا مهم‌ترین مسئله موفقیت پرسپولیس است. می‌دانم که بیرانوند دروازه‌بان فیکس پرسپولیس است اما واقعا خوشحالم که تیم ما چنین بازیکنان خوبی دارد.

*تمدید قراردادت با پرسپولیس به چه مرحله‌ای رسید؟

کارها خوب پیش رفته و امیدوارم در روزهای آتی این کار نهایی شود.

*در پرسپولیس فرصت کمی برای بازی پیدا می‌کنی. از طرفی پشنهاد خوبی از گرجستان داشتی که هم از نظر مالی برایت خوب بود و هم به خانواده‌ات نزدیک بودی، چرا به آن پیشنهاد جواب ندادی؟

حضور در بزرگترین تیم ایران و آسیا افتخاری است که نصیب من شده از حضور در پرسپولیس لذت می‌برم. تیمم قهرمان ایران است و برای اولین بار است که لذت دو قهرمانی مجدد را تجربه می‌کنم. امسال هدف باشگاه این است که قهرمان آسیا شویم. این در حالی است که باشگاه‌مان از نقل و انتقال محروم است. به همین خاطر من نمی‌توانم پرسپولیس را رها کنم. در پرسپولیس می‌مانم تا قهرمان آسیا را هم تجربه کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)