دروازه‌بان کروات سابق پرسپولیس اعلام کرد تاکنون قسط سوم مطالباتش از سوی پرسپولیس به حساب او واریز نشده است.

باشگاه پرسپولیس که همواره با مشکلات عدیده مالی مواجه است، این روزها باید قسط سوم و 200 هزار یورویی مطالبات بوژیدار رادوشویچ را به حساب این بازیکن واریز کند، اما تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

البته به گفته رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، این مبلغ از سوی این باشگاه تأمین شده و مراحل انتقال آن در حال انجام است، اما تاکنون پولی به حساب رادوشویچ واریز نشده است.

طبق توافق باشگاه پرسپولیس و رادوشویچ، این باشگاه قرار بود مطالبات 800 هزار یورویی دروازه‌بان کروات خود را در چهار قسط پرداخت کند که دو قسط آن در چند ماه گذشته پرداخت شده و موعد قسط سوم نیز اکنون فرا رسیده است. در صورت عدم واریز به موقع قسط‌های رادوشویچ، باشگاه پرسپولیس مبلغ 200 هزار یورو دیگر جریمه خواهد شد.

بوژیدار رادوشویچ در گفت‌و‌گو با تسنیم در واکنش به این اتفاق گفت: تا این لحظه پولی به حساب من نیامده است و خبری از روند اتفاقات ندارم.

وی درباره اینکه آیا تماسی از سوی باشگاه پرسپولیس با او برقرار شده است و اطلاعی از روند انتقال پول دارد یا خیر، تصریح کرد: خیر، من ارتباطی با باشگاه ندارم و با کسی هم صحبت نکردم. نمی‌دانم این پروسه در چه مرحله‌ای قرار دارد.

گفته می شود باشگاه اقدام به واریز وجه کرده و بعد از تعطیلات شنبه و یکشنبه وجه واریزی وارد حساب رادوشوویچ خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)