پرسپولیس نیوز: «رادوشوویچ» در چهارمین آزمون این فصل خود به دنبال ثبت چهارمین کلین شیت و چهارمین پیروزی است؛ نباید فراموش کرد که او در سال ۹۸ گلی دریافت نکرده است.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز (شنبه) در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر باید در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف سایپا برود. سرخپوشان تهرانی در این مسابقه علیرضا بیرانوند را به دلیل مصدومیت از ناحیه کاشله پا در اختیار ندارد و بدین ترتیب بوژیدار رادوشوویچ کروات باید از دروازه این تیم محافظت کند. رادو برای چهارمین بار در این فصل در درون دروازه می‌ایستد.

دروازه‌بان شماره ۴۴ پرسپولیس پیش از این در برابر صنعت نفت آبادان، پارس جنوبی جم و ذوب‌آهن بازی کرده بود که در هر سه مسابقه دروازه‌اش را بسته نگه داشت و پرسپولیس نیز به سه برد درخشان دست پیدا کرد تا رکورد ۱۰۰ درصد کلین‌شیت و ۱۰۰ درصد پیروزی برای رادو در لیگ نوزدهم به دست بیاید.

حالا او در چهارمین آزمون این فصل باید در برابر تیم سایپا قرار بگیرد. رادو خاطرات خوبی از سایپا ندارد. فصل قبل بین او و سایپایی‌ها در تونل ورزشگاه تختی درگیری‌هایی به وجود آمد که منجر به محرومیتش شد. پیش از آن هم یکی از معدود باخت‌های رادوشوویچ در برابر همین سایپا در لیگ هفدهم رقم خورد که پرسپولیس با نتیجه ۲ بر یک در برابر خودروسازان شکست خورد.

آخرین گلی که رادوشوویچ دریافت کرده به هفته بیست و دوم لیگ هجدهم برمی‌گردد. جایی که پرسپولیس در رشت با نتیجه سه بر یک از سپیدرود گذشت اما دروازه رادو در دقیقه ۶۷ توسط مهرداد بایرامی باز شد. این مسابقه روز ۲۵ اسفند ۹۷ انجام شد و بدین ترتیب در سال ۹۸ دروازه بوژیدار باز نشده و او ۲۹۳ دقیقه است که دروازه خود را بسته نگه داشته است. باید دید شاگردان ابراهیم صادقی می‌توانند این گلر کروات را تسلیم کنند یا خیر.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)