مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه گل های زده عیسی آل کثیر مقابل استقلال و گل گهر نشان دهنده نظم تیمی سرخپوشان است، گفت: پرسپولیس نباید با این دو برد کارش را تمام شده بداند.

پایان رأفت در گفتگو با مهر، برد دو بر یک پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان در یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور را نشانه نظم تیمی و نشاط تاکتیکی پرسپولیس دانست. مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره صعود این تیم به نیمه نهایی این رقابت‌ها گفت: بازی، خیلی خوب از جانب پرسپولیس آغاز شد. این تیم در نیمه اول به خوبی هدف گذاری کرده بود و روی تاکتیک‌های از پیش تعیین شده به گل رسید.

رأفت درباره افت کیفی پرسپولیس در نیمه دوم افزود: قبول دارم بازی دفاعی تری از پرسپولیس در نیمه دوم دیده شد اما نکته ماجرا این بود که آنها خودخواسته عقب کشیدند. مدیریت فوتبال در طول مسابقه فقط حمله کردن نیست بلکه نیاز به تفکر و برنامه ریزی دارد. پرسپولیس گل‌هایی را می‌زند که نشانه نشاط این تیم است. عیسی آل کثیر در دربی و همین بازی روی پاس‌های فوق العاده مهدی ترابی توانست گلزنی تاکتیکی داشته باشد.

او با تمجید از عملکرد آل کثیر تاکید کرد: مهاجم واقعی اینگونه است و باید بوی گل بدهد. آل کثیر نیاز به تمرکز دارد. اگر همین روند را ادامه دهد باز هم گلزنی خواهد داشت. او باید خیلی بیشتر از اینها قدر خودش را بداند و از فکرش برای موفقیت تیم استفاده کند.

رأفت درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی و لیگ برتر فصل جاری یادآور شد: خیلی زود است چنین حرفی زده شود. هردو جام خیلی مهم هستند. کوچک‌ترین اشتباه می‌تواند آخرین اشتباه باشد. رسیدن به جام شوخی ندارد. پرسپولیس اصلاً نباید کارش را تمام شده بداند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)