سرمربی پرسپولیس راهکار جالبی برای راحت شدن خیال هواداران این تیم برای حفظ ستاره‌هایی که قراردادشان به پایان می‌رسد ارائه کرده است.

با وجود باقی ماندن ۵ هفته تا پایان بازی‌های لیگ برتر باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا قرارداد برخی از بازیکنان این تیم که رو به اتمام است را تمدید کند.

در پی همین مسأله مذاکراتی با میلاد سرلک و مهدی ترابی انجام شده که به نظر می‌رسد توافقات خوبی هم به دست آمده است. در صورتی که این دو بازیکن با باشگاه پرسپولیس در کلیات و جزئیات به توافق برسند قرارداد آنها به زودی تمدید خواهد شد.

این در حالی است که پروسه تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی پرسپولیس فقط به این دو بازیکن ختم نشده و دو سه بازیکن دیگر هم در لیست تمدیدی‌های این باشگاه قرار دارند. در صورتی که باشگاه پرسپولیس بتواند با این بازیکنان به توافق برسد قرارداد آنها را هم تمدید خواهد کرد.

تلاش باشگاه پرسپولیس برای حفظ ستاره‌های خود در حالی است که یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم هنوز لیست خروجی و لیست ورودی برای فصل آینده به مدیران تیمش نداده اما از مسئولان پرسپولیس خواسته تا مذاکراتی را با بازیکنانی که قراردادشان رو به پایان است انجام دهند تا ضمن تمدید قرارداد با آنها خیال هواداران را هم بابت ماندن این بازیکنان راحت کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)