پرسپولیس نیوز: هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که کاری به نتایج سایر تیم‌ها ندارند و اگر به همین روند ادامه دهند می‌توانند به صدر جدول رده‌بندی برسند.

محسن ربیع‌خواه پس از بازی شاهین درباره مسائل مختلف صحبت کرد که در زیر می خوانید:

برد پرگلی در بوشهر کسب کردید و فاصله‌تان با صدر جدول به عدد ۳ رسید.
برد خیلی شیرینی بود و شکر خدا همه چیز در این بازی خوب پیش رفت. بازیکنان در این بازی هر چه کادرفنی  خواسته بود را در زمین اجرا کردند و فکر کنم نمایش خیلی عالی در زمین داشتیم و از این بابت هم خدا را شاکریم.

 از زمانی که به بوشهر رسیدید با استقبال خیلی خوبی از سوی هواداران مواجه شدید، از جو این شهر برایمان بگو.
بله واقعا هواداران استقبال خیلی خوبی از تیم داشتند. با توجه به اینکه بوشهر چند سالی در لیگ برتر نماینده نداشت، هواداران پرسپولیسی‌ها حاضر در این شهر مدت‌ها بود انتظار تیم محبوب‌شان را می‌کشیدند. جا دارد از همه آنها تشکر کنم و جای خوشحالی دارد که در بوشهر این همه طرفدار داریم. کلا در جنوب کشور پرسپولیس هوادار زیاد دارد و این بزرگی تیم را نشان می‌دهد.

 در بازی با شاهین شهرداری همه بازیکنان پرسپولیس بسیج شده بودند تا پای علی علیپور به گلزنی باز شود!
همه نفرات تیم برای کسب ۳ امتیاز  و موفقیت تیم تلاش کرده و می‌کنند. علیپور هم شرایط خاصی داشت و چند بازی بود که گل نزده بود. این مسئله علی را تحت فشار گذاشته بود و خیلی خوشحالم که او توانست هت‌تریک کند و امیدوارم این روند را ادامه دهد. علی هم اتاقی من است و اعتقاد دارم که توانایی او خیلی زیاد است. در چند سال اخیر همه فوتبالدوستان توانایی‌های علیپور را دیده‌اند. هر فوتبالیستی فراز و نشیب دارد و علی هم از این قاعده مستثنی نیست، او فوتبالیست باهوشی است و خوشحالم که روز خوبش رسید.

 برخی می‌گویند شاهین خیلی ضعیف بوده و به همین دلیل ۵ گل به این تیم زدید.
شاهین این فصل به لیگ برتر آمده و مشکلاتی هم دارد. آنها هنوز نتوانسته‌اند در این سطح از بازی‌ها نتایج خوبی بگیرند و در افت به سر می‌برند اما هر تیمی در هر شرایطی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد دو برابر توانش تلاش می‌کند. شاهین هر چه داشت در زمین گذاشت تا بازنده نباشد اما خوشبختانه روز خوب‌مان بود و از همان ابتدای بازی قدرت‌‌مان را به حریف نشان دادیم.

 به نظر می‌آید در تیم کالدرون نسبت به دوره برانکو بیشتر در کارهای تهاجمی شرکت داری و پاس‌های در عمق و روبه جلوی بیشتری می‌دهی…
من همانی هستم که قبلا بودم اما پیش از این، تبلیغات منفی درباره بازی من زیاد می‌شد و همین مسئله باعث شده بود قضاوت درستی از عملکردم نشود. الان هم سعی می‌کنم در زمین هر آنچه مربی می‌خواهد را اجرا کنم. اگرچه ساده بازی کردنم باعث می‌شود عملکردم زیاد به چشم نیاید.

 در بازی با شهر خودرو با دوندگی ۱۳ و نیم کیلومتر در میدان به نوعی در تیمت رکورددار شدی، در بوشهر هم همین میزان دویدی؟
با نظر کادرفنی جی پی‌اس وصل می‌کنیم که دوندگی‌مان را نشان می‌دهد. خوشبختانه آمار همه بازیکنان تیم خوب است و اگر دوندگی من کمی بیشتر است به دلیل پست بازی‌ام است. پشت خط هافبک و جلوی مدافعان مجبورم بیشتر بدوم و این چیزی است که کادرفنی از من می‌خواهد. قبلا هم همین وظیفه را داشتم.

تسنیم: هواداران پرسپولیس چه زمانی تیم‌شان را در صدر جدول خواهند دید؟
بدون توجه به رقبا مسیر خودمان را طی می‌کنیم و اعتقاد داریم اگر بازی‌های‌مان را با پیروزی پشت سر بگذاریم دیر یا زود به صدر جدول خواهیم رسید. باید روی هر بازی در زمان خودش تمرکز کرده و راه خودمان را برویم. با تلاش بیشتر و حمایت هواداران انشالله دوباره قهرمان خواهیم شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)