بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: مذاکره‌ای با هیچ کدام از باشگاههای ایرانی نداشته‌ام.

بختیار رحمانی در گفت و گو با برنا، درخصوص شایعاتی راجع به توافقش با تیم پرسپولیس اظهار داشت: روحم از توافق با باشگاه پرسپولیس بی خبر است و نمی دانم چرا چنین شایعاتی مطرح شده است. من با هیچ کدام از تیمهای ایرانی مذاکره نکرده ام و فکر می کنم روزنامه ها بر اساس حدس و گمان خودشان نوشته اند من با پرسپولیس توافق کرده ام چون من مذاکره ای با این تیم نداشته ام.
 
وی درباره اینکه چه تصمیمی برای فصل آینده دارد؟ افزود: بعد از باخت مقابل السد از فولاد خداحافظی کردم. خیلی هم ناراحت هستم که جدایی من از فولاد با شکست همراه شد اما فوتبال همین است و برد و باخت دارد. من برای لژیونر شدن از فولاد جدا شده ام و اگر قرار بود فوتبالم را در ایران ادامه دهم در فولاد می ماندم.
 
رحمانی با بیان اینکه پیشنهاداتی از تیم های خارجی دارد، گفت: پیشنهاداتی دارم اما بهتر است نامی از آنها نبرم. هدف من در فوتبال پیشرفت کردن است چون در ایران با فولاد به هر چیزی که می خواستم رسیدم و به دنبال روزهای بهتر هستم.

بازیکن تیم ملی درباره شرایط اردوی ایران در اتریش بیان کرد: اردوی بسیار خوبی داریم و هنوز کاملا از شرایط بدنسازی خارج نشده ایم. فکر می کنم تا شروع جام جهانی به آمادگی ایده آل برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در جمع مسافران برزیل خواهد بود؟ گفت: همه تلاشم را می کنم تا در جام جهانی باشم. همه چیز به نظر کی روش بستگی دارد. حتما او به من اعتقاد دارد که دعوتم کرده و الان این فرصت در اختیار من است تا خودم را به او ثابت کنم.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)