پنجشنبه ۱۰ بهمن(۱۰:۲۰) 

مرجع خبری پرسپولیس : نه به بحران پیام فکر مى کنیم، نه به قعرنشینى اش / رحمان رضایى: این ۳ امتیاز را مى خواهیم

pnnc • دو امتیاز ارزشمند پرسپولیس در کرمان جا ماند، مسأله اى که شاید تیم را کمى از صدر دور کرد. علت این تساوى تلخ را برایمان مى گویى؟
– ما براى برد و کسب هر ۳ امتیاز به زمین رفتیم و خودتان دیدید که حقمان ضایع شد. از نظر من اگر داوران براى پرسپولیس عادلانه تر سوت مى زدند، الان امتیازاتمان بیشتر از این بود. نمى دانم علت چیست؟! مطمئن باشید اگر آن گل مردود اعلام مى شد، ۲ امتیاز را از دست نمى دادیم و با دست پر به تهران بر مى گشتیم.

pnnc • بعد از چند هفته که در خط دفاعى پرسپولیس برخى ناهماهنگى ها مشهود بود، حالا انگار این مشکل بر طرف شده و مسأله اصلى به گلزنى بر مى گردد؟
– در گلزنى هم مشکلى خاصى نداریم فقط باید قوى تر از این باشیم. همان طور که گفتید خط دفاعى ما تقریباً به یک انسجام و هماهنگى نزدیک به شرایط ایده آل رسیده است و در مورد خط حمله هم باید بگویم با وجود مهاجمان خوب و آماده اى که داریم اگر در ضربات آخر دقت بیشترى داشته باشیم، از این بابت هم مشکلاتمان به حداقل مى رسد.

pnnc • یعنى در یک کلام منظورت این است که با توجه به مشکل در ضربات آخر، مشکل روحى و روانى بر مسائل فنى چربش دارد؟
– نمى دانم، اعضاى کادرفنى بهتر در این مورد مى توانند صحبت کنند و حرف بزنند اما با توجه به اینکه ما در اکثر بازى هاى اخیر موقعیت هاى گلزنى مان زیاد است اگر تمرکز مهاجمان بالاتر برود مى توانند بیش از قبل دروازه هاى حریف را باز کنند.

pnnc • با این تفاسیر بازى پرسپولیس- پیام را چطور پیش بینى مى کنى؟
– شاید مهمترین پوئن ما نسبت به حریفمان در این دیدار، بازى در زمین خودى است. قطعاً این مسأله باعث مى شود شرایط بیشتر به نفع ما باشد. البته اگر بخواهیم با تکیه بر این مسأله فکر کنیم بازى ساده و آسانى را در پیش داریم، سخت در اشتباه خواهیم بود. هر تیمى با هر وضعیت و شرایطى مقابل پرسپولیس با انگیزه مضاعفى مى ایستد و این موضوع باعث مى شود به این نتیجه برسیم که هیچ بازى راحتى پیش روى پرسپولیس نیست. چه داخل خانه و چه خارج از آن. به هر صورت ما کارى به شرایط پیام یا هر حریف دیگرى نداریم. نه شرایط این تیم در جدول و نه وضعیت روحى و فنى آنها. ما براى پیروزى به میدان مى رویم و باید هم دست پر زمین را ترک کنیم.

pnnc • با وجود این انگیزه بالا، پس باید با شناخت کامل و صددرصد به مصاف حریف بروید؟
– همین طور است که مى گویید. ما طى این هفته برنامه هاى تاکتیکى مان را بر اساس شناخت و برنامه اى که کادر فنى از حریف مان دارند، آغاز کرده ایم و مسأله مهم براى ما این است که طى بازى هاى اخیر، روند رو به رشدى داشتیم و روز به روز بهتر مى شویم.

pnnc • جدا از این مسأله، به عنوان بازیکنى که تازه به جمع پرسپولیسى ها ملحق شدى، از عملکردت راضى هستى؟
– بهتر است این سؤال را از کادر فنى بپرسید، آنها بهتر مى توانند در این مورد نظر بدهند. البته نباید فراموش کنیم یک بازیکن زمانى مى تواند مدعى شود عملکرد قابل قبولى داشته که تیم نتیجه بگیرد وقتى مى بازیم یا مساوى مى کنیم، صحبت در مورد اینکه کسى مدعى شود از عملکردش راضى است چندان قابل قبول نیست. به هر حال با تمرین و تلاش بیشتر مى توان به شرایطى رسید که هم از عملکرد فردى مان راضى شویم و هم اینکه به لحاظ تیمى در نتیجه گیرى موفق عمل کنیم.

pnnc • به عنوان سؤال آخر، رحمان رضایى چه زمانى دوباره به جرگه ملى پوشان مى پیوندد و حضورى دوباره در تیم ملى خواهد داشت؟
– تیم ملى هم انشاءالله به موقع اش. من تمام تلاشم را مى کنم که با حضورى پر قدرت و مثبت در پرسپولیس، به شرایطى برسم که کادر فنى نظرش نسبت به من جلب شود و بار دیگر به تیم ملى برسم.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)