پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:‌ نیازی به بازی در ورزشگاه آزادی نداریم و می‌رویم در ورزشگاه تختی یا شیرودی بازی می‌کنیم.

علیرضا رحیمی پس از حضور طلبکاران باشگاه پرسپولیس در این باشگاه، گفت:‌ مشکل خاصی نیست و به زودی این موضوع حل می‌شود. نباید این اتفاق می‌افتاد چرا که پرسپولیس پرافتخارترین تیم ایران است و توقع نداشتیم که این اتفاق را در باشگاه پرسپولیس شاهد باشیم اما مشکل خاصی نیست و حل می‌شود.

وی ادامه داد: هر روز از این اتفاقات در باشگاه پرسپولیس می‌افتد و یک روز پلیس و روز دیگر طلبکار و وکیل در باشگاه پرسپولیس حضور دارد و شما ببینید که ما با چه شرایطی مشغول کار کردن هستیم. فکر می‌کنید با این شرایط می‌توان پرسپولیس را رو به جلو برد؟! با این همه من به هواداران پرسپولیس قول می‌دهم این تیم را به همان جایی که آنها دوست دارند برسانم. جالب این است که حتی در مورد بدهی های باشگاه پرسپولیس به کشتی گیران از محمد رویانیان سوال کردیم، اما مدیرعامل سابق پرسپولیس نیز از این بدهی‌ها ابراز بی اطلاعی کرد. خودتان شرایط را ببینید و ارزیابی کنید که ما چه باشگاهی را تحویل گرفته‌ایم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره بازی در ورزشگاه آزادی هم اظهار داشت:‌ ما هیچ نیازی به ورزشگاه آزادی نداریم و مشکلی هم برای بازی کردن در ورزشگاه شهید شیرودی یا تختی نداریم و می‌رویم آنجا بازی می‌کنیم.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)