رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد با توجه به زمان کم باقیمانده تا شروع مسابقات لیگ برتر، امکان تعویق این مسابقات وجود ندارد.

سهیل مهدی در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره درخواست چند باشگاه برای تعویق در زمان آغاز بیست‌وسومین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: دیگر فرصتی برای تعویق مسابقات نداریم. طبیعتاً برای رسیدگی به درخواست و تعویق مسابقات هم نیاز به زمان است، ولی اصلاً در این شرایط، چنین فرصتی نداریم و خیلی بعید می‌دانم چنین اتفاقی بخواهد رخ دهد.

وی در واکنش به این پرسش که آیا درخواست رسمی در این مورد تاکنون به کمیته مسابقات رسیده است، گفت: من هنوز چیزی دریافت نکردم و شاید این درخواست در اختیار مقامات دیگر باشد، اما همانطور که گفتم تیم‌ها بلیت هواپیما گرفته‌اند، هتل رزرو کردند و حتی برخی‌ها تیم‌ها هم می‌خواهند بلیت‌فروشی را شروع کنند، در این شرایط اصلاً امکان تعویق مسابقات وجود ندارد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ همچنین درباره اینکه آیا تمام باشگاه‌ها سقف بودجه خود را به سازمان لیگ اعلام و قرارداد بازیکنان جدید خود را با توجه به اولتیماتوم داده شده ثبت کرده‌اند یا خیر، تأکید کرد: این موضوع اصلاً در اختیار کمیته مسابقات نیست و کمیته و دپارتمان دیگری مسئول رسیدگی به آن است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)