پرسپولیس نیوز: رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به آخرین وضعیت این باشگاه پس از اتفاقات اخیر گفت: فعلا منتظر حضور انصاریفرد در جلسه هیات مدیره هستیم تا ابهامات برطرف شود.

مهدی رسول پناه، در خصوص شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس پس از استعفای محمدحسن انصا ریفرد از مدیرعاملی این باشگاه گفت: فعلا که هیچ استعفای رسمی از سوی ایشان به هیات مدیره نرسیده است. آقای انصاریفرد استعفای شفاهی در یک برنامه تلویزیونی داده است و ما می خواهیم این موضوع را کتبی کند.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که در حال حاضر سرپرستی باشگاه را نیز بر عهده دارد تاکید کرد: انصاریفرد باید بیاید و درباره موارد مبهمی که وجود دارد شفاف سازی کند. به هر حال بررسی هایی نیاز است که می خواهیم آن را در کنار ایشان که زحمات زیادی هم در طول دوران مدیرعاملی کشید انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مدیرعامل باشگاه به زودی مشخص می شود اظهار داشت: نیاز است تا ابتدا پای صحبت های آقای انصاریفرد بنشینم و گزارش او را دریافت کنیم. فعلا هم از طرف هیات مدیره مامور شده ام تا امور باشگاه را پیگیری کنم.

رسول پناه درباره شایعه مشکلات مهدی خواجه وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. اتفاقا همین الان با آقای خواجه وند به باشگاه پرسپولیس می روم تا در هیات مدیره صحبت کنیم. استعفای آقای خواجه وند کذب محض است.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه ایا مشکل بازیکنان خارجی برطرف شد تاکید کرد: بلیت های سفر آنها به کشورهای خودشان را تهیه کردیم و امروز نیز پرداختی داریم تا این بازیکنان با کمترین دغدغه به زادگاه خودشان بروند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)