سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: درباره بحث عدم همکاری گل‌محمدی با باشگاه پرسپولیس پس از اتمام لیگ قهرمانان با وی صحبت می‌کنم.
مهدی رسول‌پناه درباره اینکه چرا باشگاه پرسپولیس مبلغ مورد درخواست علی علیپور را به وی نداد تا این بازیکن از تیم جدا شود، اظهار داشت: بحث این نیست. معنای اینکه ویزای علیپور امروز صادر شده چیست؟ ایشان در هفته های گذشته صحبت هایی کرده که امروز رفته. ما پیشنهاد خیلی خوبی به او دادیم و بیشترین رقمی که به بازیکنان دادیم را به علیپور پیشنهاد داده بودیم. وی بازیکن با اخلاق و ارزشمندی برای پرسپولیس است اما طبق قانون نمی‌توانستیم جلوی علیپور را بگیریم.

وی درباره اینکه پس مشکل آقای گل محمدی با این انتقال چیست گفت: من همین الان از باشگاه خارج شدم و قرارداد بشار رسن را تمدید کردیم و یکی دو بازیکن دیگر هم قرار است قراردادشان را با ما نهایی کنند و فردا جلسه هیات مدیره را داریم و این مساله را بررسی می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ گفت: ‌در حال حاضر اولویت ما بحث تیم است و هزینه هایی که دارد. پرسپولیس هزینه‌های بالایی دارد و اولویت‌مان هم این است قبل از آغاز لیگ قهرمانان آسیا تیم‌مان را ببندیم. امیدوارم این مسائل به سرعت حل شود. سعی می‌کنیم در روزهای آتی پرداختی دیگری هم به برانکو داشته باشیم.

رسول‌پناه درباره اینکه یحیی گل‌محمدی اعلام کرده فردا نامه عدم همکاری‌اش با باشگاه پرسپولیس را ارائه می‌کند و پس از پایان لیگ قهرمانان از این تیم جدا می‌شود، توضیح داد: حتماً با گل‌محمدی صحبت می‌کنیم.

وی درباره اینکه شنیده می‌شود وحید امیری با پیشنهاد باشگاه تراکتور احتمال دارد از پرسپولیس جدا شود، گفت: این موضوع شایعه است. امیری مشکلی ندارد و در پرسپولیس می‌ماند. وی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد اما در این قرارداد بندی است که طبق آن در صورت دریافت پیشنهاد خارجی می‌تواند با ۴۰۰ هزار دلار جدا شود. او نمی تواند با زنوزی برای تراکتور مذاکره کند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین کارهای ما تمدید قرارداد بشار رسن بود. البته بازیکنانی که به پرسپولیس عشق داشته باشند در این تیم می‌مانند. ما هم سعی می‌کنیم تعهداتی که نسبت به بازیکنان داریم را انجام دهیم.

رسول‌پناه درباره اینکه آیا سقف تعیین شده برای نقل و انتقالات پرسپولیس دستور وزارت ورزش بوده است، گفت: وزارت ورزش چنین دستوری نداده و این سقف از سوی وزارت نبوده ما سقف را در هیات مدیره گذاشته‌ایم و قرارداد‌های‌مان منصفانه و روی حساب و کتاب است. سقف قرارداد برای این است که تبعیضی بین بازیکنان به وجود نیاید و این موضوع از سوی هیأت مدیره تصویب شده است.

وی درباره شایعه استعفای خودش از سرپرستی پرسپولیس گفت: چین موضوعی صحت ندارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه برخی‌ها می‌گویند قرارداد امسال بازیکنان ترکمنچای است، گفت:‌ اینگونه نیست. در روزهای آتی از یکی دو قرارداد رونمایی می‌کنیم تا مشخص شود مبلغ آنها از سال قبل خیلی کمتر است.

رسول‌پناه که در جمع هواداران پرسپولیس صحبت می‌کرد درباره اینکه شنیده می‌شود علیرضا بیرانوند به زور راهی باشگاه آنتورپ بلژیک شده است، گفت: این برداشت اشتباه است و اطلاعات کاملی درباره رفتن بیرانوند ندارید.

وی درباره اینکه تیم بستن باشگاه پرسپولیس تا چه زمانی طول می‌کشد، گفت: تیم پرسپولیس تقریباً بسته شده و با جذب یکی دو بازیکن دیگر فهرست ما تکمیل خواهد شد. البته تمدید قرارداد یکی دو بازیکن دیگر باقی مانده و این موضوع هم به زودی انجام می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)