مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش گفت: فعلا کارهای مربوط به حوزه قهرمانی را انجام می‌دهم تا تکلیف مشخص شود.

علی رغبتی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون‌های ورزشی عنوان کرد: برنامه ما این است مجامع برگزار شود اما این دوره تفاوتی با دوره های قبل دارد چرا که برای هیات رئیسه هم رای گیری می‌شود و تعداد زیادی افراد مطرح هستند که باید تایید صلاحیت اعلام شود. اگر تایید صلاحیت اکثریت اعضا بیاید، انتخابات را برگزار می‌کنیم؛ اگر نه، فرصتی می دهیم تایید صلاحیت بیاید تا حق کسی ضایع نشود. انتخابات تکواندو فردا برگزار می‌شود و بوکس هم فرایند در حال برگزاری است. 

رغبتی در مورد تعویق انتخابات سایر فدراسیون‌ها مانند تیراندازی و بسکتبال، خاطرنشان کرد: برای هفته آینده باید ببینیم برنامه ها چطور است و به احتمال ۹۹ درصد انجام می‌شود. ۱۰ فدراسیون همزمان انتخابات دارند. به همین دلیل تعداد افراد زیاد است و ممکن است به خاطر کمبود وقت اسامی کامل نیاید که اگر اکثریت اسامی اعلام نشود فرصت دیگری می‌دهیم. 

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی درباره اینکه شنیده شده تایید صلاحیت دادگر نامزد تیراندازی نیامده، گفت: تیراندازی از همان فدراسیون‌هایی است که تعداد زیادی از اسامی بدون پاسخ مانده اند. اگر تعداد زیادی از صلاحیت‌ها بدون پاسخ باشد، انتخابات به تعویق می‌افتد. 

وی درباره تعیین و تکلیف معاونت قهرمانی، یادآور شد: حرف و حدیث در معاونت قهرمانی و اینکه تکلیف چه زمانی مشخص می شود این موضوع در اختیارات وزیر است و با من هم برای معاونت صحبت شده و در خیلی از کارهای مختلف با وزیر جلسه دارم. الان کارها را در معاونت من انجام می‌دهم تا تکلیف مشخص شود‌. 

مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش درباره مشخص وضعیت مدیرعامل و هیات مدیره پرسپولیس، خاطرنشان کرد: در حوزه کاری من نیست. پرسپولیس مجمع دارد و اطلاعاتی در این مورد ندارم‌. مدتی در هیات مدیره بودم و سال گذشته جدا شدم. همکاری مستقیم با پرسپولیس ندارم اما تمام کارهای قهرمانی باشگاه به من مربوط باشد، انجام می‌دهیم. 

وی در پاسخ به سوالی در مورد بازنشستگی علی مرادی، گفت: علی مرادی در حال حاضر رئیس است و هر زمانی او رفت، سرپرست معرفی می‌شود. باید نامه کتبی به دست ما برسد. هنوز رسمی در مورد کناره‌گیری مرادی چیزی به دست ما نرسیده است. 

رغبتی در خصوص ادعام بودجه وزارت و کمیته، اظهار داشت: در جریان نیستم چون بودجه باید ابلاغ شود. 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)