بازیکن جوان پرسپولیس در انتظار اعتماد کادرفنی در فصل جدید است.

امیررضا رفیعی در گفت‌وگو با برنا، در مورد وضعیت پرسپولیس در آستانه آغاز دوباره فصل جدید فوتبالی اظهارداشت: خدا را شکر تیم در شرایط خوبی قرار دارد و کم کم برای آغاز بازی‌ها آماده می‌شویم. در فصل نقل و انتقالات نفرات خوبی به تیم اضافه شده‌اند و با برگزاری تمرینات بدنسازی و در موازات آن برپایی دیدارهای دوستانه و تدارکاتی، تیم به آمادگی ایده‌آلش نزدیک شده است و همه چیز آماده است تا با قدرت فصل را آغاز کنیم.

وی در مورد تمرینات اختصاصی دروازه‌بان‌های تیم برای شروع فصل، تاکیدکرد: ما مانند فصل قبل تمرینات خوبی را با ننکا پیگیری می‌کنیم و به مرز آمادگی رسیده ایم. خوشبختانه در بازی های دوستانه و تدارکاتی که داشتیم دروازه‌بان‌ها در کنار دیگر بازیکنان نمایش قابل قبولی را از خود ارائه داده‌اند و برای شروع یک فصل موفق کاملا آماده هستیم.

رفیعی در خصوص چگونگی وضعیتش در کنار دیگر دروازه‌بان‌های حاضر در تمرین پرسپولیس گفت: علی آقا (بیرانوند) که بهترین دروازه بان حال حاضر ایران هستند و تمرین و کسب تجربه در کنار او برای هر دروازه‌بان یک اتفاق خوب محسوب می‌شود.ما مربی مانند ننکا داریم که واقعا در کنار توان فنی از نظرر اخلاق و رفتار با ما فوق العاده است و با انرژی مثبتی که دارد، تمرینات عالی را در کنار او برگزار می‌کنیم. در بازی برابر شمس آذر من در ترکیب اصلی بازی کردم، مقابل استقلال خوزستان هم یک نیمه در ترکیب بودم و در بازی برابر نفت آبادان هم که در سه نیمه برگزار شد، به من فرصت بازی رسید که توانستم نمایش خوبی داشته باشم و همراه دیگر دروازه‌بان ها 4 کلین شیت را در 4 بازی رقم زدیم.

دروازه‌بان جوان پرسپولیس چقدر امیدوار است در این فصل فرصت حضور در ترکیب سرخ‌ در بازی‌های رسمی را به دست آورد؟ رفیعی در پاسخ به این سوال می‌گوید: من از نظر فنی می توانم با همبازیانم رقابت داشته باشم و اطمینان دارم اگر کادرفنی به من و توان فنی‌ام اعتماد کنند، می‌توانم جواب اعتماد آنها را به بهترین شکل بدهم. امیدوارم این اتفاق در فصل جدید رخ بدهد و بتوانم در بازی‌های رسمی توانم را به همه نشان بدهم.

رفیعی امیدواری زیادی به آینده پرسپولیس در فصل پیش روی دارد و در این رابطه تصریح کرد: پرسپولیس در فصل قبل با شایستگی تمام موفق شد سه قهرمانی را به دست آورده و بار دیگر نشان دهد که بهترین تیم ایران است، حالا ما به این فکر هستیم که در فصل جدید علاوه بر دفاع از عنوان قهرمانی‌هایی که در فصل قبل در ایران به دست آوردیم برای حضور موفق در آسیا قدم برداریم. اگر چه رقبای آسیایی ما تیم‌هایی هستند که از نظر بودجه و امکانات با فوتبال ما قابل مقایسه نیستند اما ما با توان فنی خوب بازیکنان و کادرفنی‌مان در تلاش هستیم کار نیمه تمام پرسپولیس در آسیا را تمام کرده و جام قهرمانی در آسیا را به کلکسیون افتخارات پرسپولیس اضافه کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)