پرسپولیس نیوز: رقم درخواستی مدیر برنامه‌های بازیکن مدنظر پرسپولیس برای نیم‌فصل بالاست و باید دید آیا مسئولان این باشگاه قادر به پرداخت این پول هستند یا نه.

محمد نادری بازیکن پیشین تیم تراکتورسازی که این فصل به لیگ بلژیک رفته، یکی از بازیکنانی است که مدنظر برانکو برای حضور در تیم پرسپولیس قرار گرفته است.

مذاکرات با این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش چند روزی است آغاز شده اما در این بین رقمی که برای این بازیکن درنظر گرفته شده رقم نسبتا بالایی است و مشخص نیست که باشگاه پرسپولیس حاضر به پرداخت این پول هست یا نه. نادری از بازیکنان جوان فوتبال کشورمان است که در لیگ بلژیک اکثرا روی سکو حضور داشته و حتی یک دقیقه هم برای تیمش به میدان نرفته است.

مبلغ پیشنهادی مدیربرنامه‌های این بازیکن برای نیم‌فصل در حدود ۷۰ هزار یورو اعلام شده که حدود نزدیک به ۹۰۰ میلیون تومان خواهد بود و اگر چنین رقمی به این بازیکن جوان پرداخت شود، شاید سایر بازیکنان اصلی و باسابقه پرسپولیس واکنش‌هایی به این رقم نشان دهند، چرا که کمتر بازیکنی در پرسپولیس برای یک فصل قرارداد میلیاردی دارد و پرداخت نزدیک به ۹۰۰ میلیون تومان برای نیم فصل به یک بازیکن شاید با واکنش‌هایی روبه‌رو شود. مذاکرات در این باره کماکان ادامه دارد و باید دید که نادری در نیم‌فصل دوم پیراهن پرسپولیس را به تن خواهد کرد یا نه.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)