با منتفی شدن حضور محمد خدابنده‌لو در پرسپولیس، این باشگاه به سراغ گزینه دیگر خود رفته است.

با جدایی میلاد سرلک از جمع سرخ‌پوشان پایتخت و حضور در تیم ملوان بندرانزلی برای گذراندن خدمت سربازی، پرسپولیسی در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال انتخاب جانشین وی است.

باشگاه پرسپولیس برای جانشینی وی به سراغ محمدخدابنده‌لو هافبک مس‌رفسنجان رفت. این باشگاه مدتهاست به دنبال جذب خدابنده‌لو بوده اما تا کنون و با توجه به شرایط باشگاه مس رفسنجان و حواشی‌ای که این تیم با آن دست و پنجه نرم می‌کند، این انتقال صورت نگرفته است. حال با حضور محرم نویدکیا در نیمکت مس رفسنجان این مربی برای انتقال خدابنده‌لو به پرسپولیس خواستار معاوضه وی با مسعود ریگی شد اما این موضوع با مخالفت شدید اوسمار همراه شد و او اعلام کرد برای ادامه رقابت‌ها در این فصل به ریگی احتیاج دارد و راضی به جدایی وی نیست.

باتوجه به زمان کمی که تا شروع مجدد لیگ برتر باقی مانده، باشگاه مس مخالف جدایی بازیکنان خود است و این تیم به صورت جدی به دنبال حضور هر چه بهتر در ادامه رقابت‌های لیگ برتر است. از همین رو حالا باشگاه پرسپولیس به سراغ گزینه جدیدی رفته و مذاکرات جدی بین طرفین صورت گرفته است.

سرخ‌پوشان پایتخت با نظر اوسمار ویرا برای جانشین سرلک به سراغ مهدی گودرزی هافبک ۲۰ ساله باشگاه هوادار تهران رفته و مدیران این باشگاه با ارسال نامه‌ای به صورت رسمی خواهان جذب این هافبک جوان شده‌اند. اگر چه باشگاه هوادار هنوز هیچ پاسخی به درخواست سرخ‌پوشان نداده اما پرسپولیسی‌ها امیدوار هستند تا پنجمین خرید زمستانی این تیم این هافبک جوان باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)