خبرگزاری پرسپولیس : شب گذشته  مدير برنامه هاي ايمون زايد با اين با اين بازيكن كه در دوبلين بسر مي برد گفت و گوي تلفني مفصلي داشت تا بعد از حدود دو هفت از غيبت او در تمرينات پرسپوليس تكليف آمدن يا نيامدن او به تمرينات روشن شود.

اما ما حصل اين گفت و گوي تلفني اين بود كه زايد نمي خواهد به ايران برگردد و خواستار فسخ قرارداد خويش با اين باشگاه است.

مدير برنامه هاي زايد امروز ظهر اين مساله را با محمد رويانيان مدير عامل باشگاه پرسپوليس در ميان گذاشت و با توجه به راه افتادن مهاجمان تيم و ترافيك خط حمله، رويانيان خيلي زود و بدون چك و چانه با مدير برنامه هاي زايد، با درخواست مهاجم سرخ ها موافقت كرد.

ظاهرا زايد گفته نمي تواند از دوبلين دور باشد و قصد دارد در شهر خود ازدواج كند.از طرفي او به خاطر عدم دريافت مطالباتش از پرسپوليس شاكي است و اين مساله هم يكي از دلايل برنگشتنش به حساب مي آيد.همچنيني موضوع ديگري كه باعث شد او قيد بازگشت را بزند عدم اعتقاد مانوئل ژوزه به او بود طوري كه با وجود استفاده چرخشي از مهاجمان به زايد يا اصلا بازي نمي داد يا خيلي كم بازي مي گرفت.

ظاهرا رويانيان پذيرفته كه حق و حقوق زايد را بدهد اما پرداخت پول به اين بازيكن ليبيايي- ايرلندي منوط به توافق طرفين است و بايد ديد در جلسات آتي باشگاه و مدير برنامه هاي زايد  چقدر پول به او مي رسد.

زايد از فصل گذشته 20 درصد مبلغ قراردادش را طلبكار است اما باشگاه بخاطر شكست هاي تيم بخصوص شكست مقابل الاتحاد بيست درصد قرارداد را به عنوان جريمه از همه كسر كرده و بعيد است  پولي از اين بابت به او برسد.همچنين زايد بابت قرارداد امسال خود تنها بيست درصد قراردادش را گرفته  اما با توجه به اينكه او  خودش تقاضاي فسخ قرارداد كرده و به نوعي به قراردادش پشت كرده است  بعيد به نظر مي رسد پول زيادي به او برسد.

جالب اينكه اخيرا مشكل پاسپورت اين بازيكن هم حل شده بود و مطرح كردن اين مشكل به عنوان بهانه اي براي دير برگشتن او به هيچ وجه درست نبود.

با اين حال به گفته مدير برنامه هاي اين بازيكن  مهمترين دليل برنگشتن زايد به ايران همان بحث مشكلات خانوادگي و ازدواج اوست  و اينكه نمي توانسته در ايران آنطور كه دوست دارد زندگي كند.

با اين حساب ايمون زايد احتمالا بايد در تعطيلات ژانويه و مقطع نقل و انتقالات نيم فصل بايد دنبال تيمي در ايرلند و شايد هم اروپا باشد و بدين ترتيب و با بي ميلي او براي بازگشت به ايران «آقاي هت تريك » خيلي زود به افسانه ها خواهد پيوست و ديگر خبري از او در تيم هاي ايراني نمي شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)