خبرگزاری پرسپولیس :  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: حضور چهره هایی مانند افشین پیروانی که محصول باشگاه پرسپولیس هستند در عرصه مربیگری سطح اول فوتبال کشور باعث خوشحالی و افتخار خانواده پرسپولیس است و برای او آرزوی موفقیت داریم.

محمد رویانیان افزود: به افشین پیروانی برای این مسئولیت جدید و باشگاه سنگ آهن بافق برای این انتخاب خوب تبریک می گویم و همینجا از زحمات آقای پیروانی در کمیته فنی تقدیر و تشکر می کنم. اگر شرایط فراهم باشد همچنان از ایده ها و نظرات کارشناسی او بهره مند خواهیم شد.

وی ادامه داد: پیروانی به عنوان کاپیتان و سرمربی پرسپولیس زحمات زیادی برای این تیم کشیده است و یکی از افرادی است که همه از او به نیکی یاد می کنند. او در این مدت صادقانه و به دور از هرگونه حب و بغض نظرات کارشناسی خود را در اختیار ما قرار داد. من برای او و همکارانش؛ رضا شاهرودی و حمید مطهری در باشگاه سنگ آهن بافق آرزوی موفقیت دارم. البته در جریان بودم که پیروانی از تیم های لیگ برتری هم پیشنهاد داشت ولی با آنها به توافق نرسید.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: پیروانی شایستگی های زیادی دارد و امیدوارم شرایطی فراهم شود که در آینده نزدیک از تجربیات و دانش او استفاده بیشتری کنیم.

رویانیان در پایان خاطرنشان کرد: چهره هایی مانند محمد مایلی کهن، حمید درخشان، علی دایی، یحیی گل محمدی، افشین پیروانی که در سطوح بالای فوتبال ایران فعالیت می کنند محصول و از افتخارات باشگاه پرسپولیس هستند و برای همگی این عزیزان در کارشان آرزوی موفقیت دارم.

 

رویانیان در مورد حضورش در مراسم چهلم مادر قلعه‌نویی با وجود اختلافات و تنش‌های اخیر گفت: وظیفه‌ام بود که در مراسم مادر قلعه‌نویی شرکت کنم و این کمترین کاری بود که در قبال این سرمربی خوب انجام دادم. امیدوارم این آخرین غم قلعه‌نویی باشد و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)