پرسپولیس نیوز: رییس هیات فوتبال جم گفت: برای بازی روز پنجشنبه ۱۰درصد از ظرفیت ورزشگاه تختی جم در اختیار هواداران پرسپولیس است.

محمد اسدی با اشاره به دیدار پارس جنوبی جم با پرسپولیس در شروع نیم فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: این دیدار قرار بود در ساعت ۱۷:۳۰ روز پنج شنبه برگزار شود که به ساعت ۱۵ تغییر پیدا کرد.

رییس هیات فوتبال جم با بیان اینکه تنها ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه تختی جم در اختیار هواداران پرسپولیس قرار می گیرد افزود: تعداد ۹ هزار بلیت برای این دیدار از طریق سامانه بلیت فروشی فروخته خواهد شد و تعداد ۹۰۰ بلیت هواداران تیم میهمان قرار می گردد.

اسدی با اعلام اینکه بلیت فروشی دیدار پارس جنوبی و پرسپولس از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۲۶ آذر ماه آغاز می شود گفت: آدرس سامانه بلیت فروشی www.parsjamtk.ir است و هوادارانی که اقدام به تهیه بلیت الکترونیکی کرده اند به ورزشگاه بیاییند و هیچ گونه بلیت کاغذی جلوی ورزشگاه فروخته نخواهد شد.

وی در خصوص آخرین وضعیت چمن ورزشگاه تختی پس از بارندگی های چند روز اخیر در شهرستان جم نیز گفت: هم اکنون چمن ورزشگاه با کاور محافظت می شود و طبق اعلام سازمان هواشناسی عصر امروز بارش ها در شهرستان به اتمام می رسد و روز بازی شاهد بارندگی نخواهیم بود.

رییس هیئت فوتبال جم در خصوص وضعیت میزبانی جم از این دیدار حساس خاطر نشان کرد: شهرستان جم همانند گذشته، آمادگی میزبانی از تیم های بزرگی مثل پرسپولیس را دارد و با تلاش مجموعه شهرداری جم هتل این شهر جم نیز آماده شده و میزبان تیم پرسپولیس در جم خواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد: میزبانی و فرهنگ مردم جم در بازه زمانی حضور تیم پارس در لیگ برتر بر همگان ثابت شده است و برپایی کم نقص جشن قهرمانی پرسپولیس در جم نیز نمونه بارزی از توانمندی بالای ظرفیت های شهرستان است.

گفتنی است دیدار تیم های پارس جنوبی جم و پرسپولیس در چارچوب هفته شانزدهم روز پنج شنبه ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی جم برگزار می شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)