پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که سرمربی آرژانتینی سرخپوشان به تیم خود برگردد.

محمدرضا زادمهر، در خصوص شرایط تیم پرسپولیس و احتمال رفتن کالدرون از این تیم اظهار داشت: کالدرون یک مربی حرفه‌ای است اما با این وجود چون از نزدیک او را نمی‌شناسم، نمی‌توانم قضاوت درستی در رابطه با عملکرد او داشته باشم. البته آرزوی هر سرمربی این است که سرمربی باشگاه بزرگی چون پرسپولیس شود و امیدوارم کالدرون برگردد به کارش ادامه دهد.

وی در مورد عملکرد تیم پرسپولیس در نیم اول فصل لیگ نوزدهم گفت: به هر صورت جدول می‌تواند گویای همه چیز و از همه مهمتر عملکرد تیم پرسپولیس در نیم فصل لیگ نوزدهم باشد. صدرجدول زیبنده جایگاه این تیم در جدول است و امیدوارم همین روند را در ادامه مسابقات ادامه دهند. البته کار در نیم فصل دوم سخت است اما ان‌شاءالله با تلاش زیاد دوباره قهرمانی پرسپولیس را شاهد باشیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص فهرست خروجی پرسپولیس هم تصریح کرد: از آنجایی که مربی کنار تیم است و از نزدیک به تمام مسائل اشرافیت دارد نمی توانم نظر چندانی در این رابطه بدهم. اگر باشگاه یک تعاملی با کالدرون داشته باشد از تمامی جهات بهتر خواهد بود.

زادمهر در خصوص استعفای تاج از ریاست فدراسیون فوتبال افزود: مطمئنا با تدابیر درست می‌توان شرایطی را در نظر گرفت تا وضعیت فدراسیون فوتبال دوباره مساعد شود و مسئولان بتوانند برنامه‌هایی را که برای تیم ملی مفید است، اجرایی کنند.

وی در مورد اینکه آیا تیم امید پتانسیل المپیکی شدن را دارد یا خیر، گفت: با توجه به بازی اخیر دوستانه تیم ملی مقابل قطر و عملکرد درخشان بازیکنان نشان داد که می‌توانند نتایج خوبی را کسب کنند. تمام بزرگان فوتبال به خوبی از این تیم حمایت می‌کنند و چون استیلی همه به نقطه اوج در مربیگری کرده خیلی خوشبین هستم تا تیم امید بتواند پس از سال‌ها المپیکی شود. بازیکنان خوبی در تیم امید حضور دارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)